Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet egy katolikus lány...

Lehet egy katolikus lány leszbikus?

Figyelt kérdés

Katolikus ismerősökön keresztül megismertem egy nagyon szép lányt. Akkor megtetszett amikor először találkoztunk, viszont ő nem fogadja a bókjaim, nagyon tartózkodó. Először azt hittem én nem jövök be neki, de már több haverom is mondta, hogy esélytelen nála próbálkozni. Elég csendes és szerény lány viszont ez még nem magyarázza meg, hogy 21 éves korára még soha sem volt barátja. Ráadásul van egy barátnője akivel folyton egymást ölelgetik ami nekem már túlzás. Nem kérdezhetek rá így, hogy a lányok tetszenek e neki, de szeretném tudni, hogy van e értelme próbálkozni nála.


23/F


2019. jan. 12. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Lehetnek ilyen hajlamai, de ha komolyan gondolja a vallását, akkor ezeknek nem ad teret. Nekem van egy keresztény barátnőm, aki a lányokhoz vonzódik, de ő például módszeresen elutasítja, hogy megöleljem vagy megpusziljam. Szerintem ezzel akarja védeni magát.


Nem tudom, ha tényleg ebben a helyzetben van ez a lány, akkor mi lenne a helyes döntés. Biztos nem lesz egyszerű élete, ha egy közösségben vagytok, legyetek mellette. Ez a barátnőm, akiről beszéltem, már jóval idősebb nálatok, de látom, mennyire szenved, bár nem mutatja. Csak annyit tudok tanácsolni, hogy vigyázzatok arra a kislányra, bármi is a helyzet.


37/N

2019. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
81%
Lehet, de a te szempontodból mindegy. Elég egyértelmű, hogy rohadt kevés vagy hozzá!
2019. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Miért ne lehetne egy katolikus lány leszbikus? A homoszexualitás nem egy választható dolog.

Hogy az, akiről szó van leszbikus-e, azt szerintem innen senki se fogja tudni. Az nem jelent semmit önmagában, hogy nem volt még eddig kapcsolata fiúval, se az, hogy ölelgetik egymást egy másik lánnyal. Nálunk anno az iskolába a wc-re is együtt mentek ki, mostanra többségük házas.

2019. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Miért ne lehetne, bár ha a vallás miatt elfojtja a vágyait, akkor jó hülye.
2019. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Alain Delon ***** válasza:
39%
Lehet simán aszexuális, akinek pont megfelelnek a vallás bigott előírásai.
2019. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 jdfGabrella ***** válasza:
79%
Lehet
2019. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy most még nem akar ismerkedni, és valamiért a barátnőjét puszilgatja és ölelgeti.
2019. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, a vallás és a szexuális beállítottság két különböző, és egymástól független dolog.
2019. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Most ez alapján nem következtetnék semmire. "folyton ölelgetik egymást" fiatal lányoknál előfordul. Főleg keresztényeknél. Barátnőm is folyton ölelget más lányokat, akkor van okom a féltékenységre?

Szerintem csak simán félénk, vagy távol akarja tartani magát tőled.

De az is lehet, hogy leszbikus, irónikus módon sok keresztény vonzódik saját neméhez...

De ha erről lenne szó, akkor sem lenne oka tartózkodni tőled, valószínű csak nem jössz be neki.

2019. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Miért ne lehetne? Ez most egy olyan fura kérdés, mintha azt kérdeznénk: Lehet egy katolikus lány kék szemű?


Az más kérdés, hogy az egyház nem nézné jó szemmel, ha ez az adott lány "kiélné" a szexualitását. Viszont a lényegen nem változtat: ha egész életében szűz lesz, akkor is leszbikus marad.

2019. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!