Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szólnál ha kiderűlne,...

Mit szólnál ha kiderűlne, hogy a pap sátánista?

Figyelt kérdés

Mi lenne a véleményetek ha egy papról kiderűl, hogy sátánista?

Soha nem találkoztatok ilyen rendes, értelmes emberrel mint ő, és váratlanúl érne a hír?

Számára a mise nem komoly, csak eljátszaná stb., de a papi szerepben több lehetősége van egyébb dolgokra ami most nem fontos.


Tehát ha kiderűlne mi lenne az ami eszetekbe jutna?



2021. márc. 11. 18:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Hát de ha a pap tagadja akkor nyilván neki hinnének.

Istent magasztalja, meg hát pap. Minek lenne sátánista?

És téged miért zavarna annyira, hogy meghurcoltasd? Szereted mert jó pap tehát jó kapcsolatod volt vele idáig. :3

2021. márc. 12. 16:15
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező figyelj, ha ténylegesen sátánista, akkor nincs helye a templomban papként. nem tudom mit értesz sátánista alatt, ha annyit, hogy épp válságban van vagy ilyesmi vagy kicsit lazább a stílusa az más. De, egy konkrétan képmutató, főleg sátánista pap mit keres ott?

A minimum, hogy jelenteni kell és nézzenek a körmére. Talán azt állapítják meg, hogy nem igaz a vád, talán nem. Ezt nem lehet tudni. De, legalább elbeszélgetnek vele.

Talán szigorúan hangzik, de szerintem ez kb. olyan mint egy pedofil papot védeni, mert hát egyébként jó fej, csak hát egy kicsit pedofil. Letörölhetetlen szégyen az egyházra nézve és kiábrándítja a hívőket.

2021. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Rendes sátánista aki démonokkal beszélget és befolyásolja az embereket.

Például, hogy a sátán nem is gonosz stb., csak burkolt módon.

Teológiát érdemes tanulni mindenkinek akit érdekelnek ezek a dolgok, mert ott sok mindent tanítanak. A latin nyelv is fontos lehet. Tehát sok mindenért érdemes elvégezni a papságot egy sátánistának is.

Ráadásul ha a későbbiekben ez a pap megy démonűzőnek akkor ott is lényeges lehet a befolyása, ammenyiben valódi démonról van szó.


Ez nem olyan mint a pedofília mert nem lehet bizonyitani, hogy sátánista.

2021. márc. 12. 16:37
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a papnak lenni az felelősség, az nem lehet akárki. Rengeteg kárt okoztak a hamis papok az idők során.

Nem kell meghurcoltatni, de szép csendben adja le a posztját, ha a vizsgálat során bebizonyosodnak a vádak és úgy ítélik. A templomba papként ne tartózkodjon, csak átlagos hívőként, ha egyáltalán akar.

2021. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"Rendes sátánista aki démonokkal beszélget és befolyásolja az embereket."

Pazar. Akkor semmi keresni valója a templomban papként. Akár lehet bizonyítani, akár nem. Jelenteni kell.


"Ez nem olyan mint a pedofília mert nem lehet bizonyitani, hogy sátánista." Dehogynem. Előbb utóbb a szövegéből úgyis kiderül. Az ördögűzésnek is szabályai vannak, szerinted nem tűnik fel, hogy mást csinál? Ááá, ez a kérdés nem hiszem, hogy komoly. Vagy te vagy sátánista és papnak akarsz menni? Ne tedd! Sőt, akkor térj meg.

2021. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ilyeneket tanít, akár burkoltan akár nem, azt előbb-utóbb ki lehet deríteni. pl. felveszik a prédikációit vagy akármi.
2021. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Démonűzésnél csinálhatja azt amit egy pap nak kell de ha nem komolyan veszi, vagy ép az ellenkezője akkor úgyse lesz hatásos. A démonnal meg lehet másképpen is kommunikálni biztosan.

Én 20 évig keresztény voltam és hittanból is érettségiztem, de aztán rájöttem dolgokra és ez most csak úgy eszembe jutott gondoltam felteszem. :D

A rokonságunkban sok pap van.

2021. márc. 12. 16:50
 18/23 Blackice75 ***** válasza:
32%

A világ összes vallása, egyháza, hitrendszere Sátántól támasztatott.

A Teremtőnk nem igazól egyetlen világi vallást, egyházat, hitrendszert sem az Írással(biblia).

Az egyházak, vallások, és hitrendszerek akarják igazolni magukat az írással!!!


Mindenki aki egy egyház tagja és az egyhaz tanításának vallási követője, az tudatlanul Sátánista!!!

Ezért is nem a Teremtő és a Megváltó nevei futnak bennük hanem az Úr, az Isten meg az Úr Jézus Krisztus nevek meg címek alatt imádják Sátánt az egyházak hívei!!!

Az Úr az szó szerint azt jelenti hogy Baál, és a Baál az maga Sátán!!!

Nem hiába takarták ki a Teremtő nevét az Ìrásból a biblia fordítók, és a Megváltó igazi nevét meg lecserélték a Úr(Baál) Jézus Krisztusra, aki eltörölte a Teremtő Toráját parancsolatait mert az egy rabság és a szövetséget, és azt hazudja hogy bármit lehet tenni cselekedni, mindenki üdvözül mert ő meghalt az emberiség bűneiért.

Na ez egy hatalmas becsapás és sikeres, tükrözi Sátán hatalmas intelligenciáját, mint a ma tomboló járvány is!!!

2021. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

18-as badarságot ír..


Kempis Tamás gondolatai a szerénységről:

-Ha azt gondolod, hogy sokat tudsz és jófelfogású vagy, tudva legyen előtted, hogy sokkal több van, amihez nem értesz.

-A mi véleményünk és érzésünk gyakran megcsal minket és rövidlátó.

-Nagy bölcsesség és tökéletesség: önmaga felől semmit sem állítani, mások felől pedig mindenkor jól és nemesen vélekedni.

-Nem árt, ha mindenki után helyezed is magad; igen ártalmas pedig, ha magad csak egynek is elébeteszed.

-Szüntelen béke van az alázatos lélekben, de a kevély szívekben gyakori az irigység és bosszankodás.

-Ha valami jó van benned, másokról még jobbat gondolj, hogy így alázatosságodat megtartsad.


Lelkiismeret vizsgálatot ajánlok, szerénységet és sok imát.

Isten áldjon mindenkit

2021. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Blackice75 ***** válasza:
24%

Én nem helyezem magam senki elé.

Aki meg úgy gondolja hogy hülyeséget írtam , az kutasson mélyebben utána!!!

Akinek elhúvatott arra az Atyától hogy megértse az Írást, az meg is fogja érteni, aki meg nem hívatotik el az Atyától , az olvashatja akárhányszor és nem fogja megérteni!!!

Nem fogok egyetérteni senki véleményével ha az nem igaz,csak azért hogy kedves legyek !!!

Én tisztában vagyok azzal hogy amit az Atya akinek van egy NEVE is, amit számomra megmutatott az Írásokban az szö szerint úgy igaz, pláne ha a fordításkor tudatosan elferdített fogalommal biró szavakates igéket az eredeti szerint rendbe rakjuk!!!!

Akkor az Úr vagyis Baál helyett mindenhol az Atya neve áll, és a jezus meg a krisztus pogány nevek meg cìmek helyett a Megváltó igazi neve áll aminek van jelentősége az Atya nevével és szavával kapcsolatban!!!

És a még fájóbb dolog az az igazság lesz a világnak,hogy srm a keresztény , sem a talmudista judaizmus ortodox zsidó vallás követői, sem muszlim sem a jehova tanui, sem a baptisták sem a világ bármelyik vallásának követői nem tartatnak meg (nem üdvözülnek) , csak Izrael üdvözül és mindazok a pogányok akik vagyunk az én,te, ő, mi,ti , ők pogány keresztény kategoria és minden egyéb más akik csatlakozunk ehhez úgy hogy lehagyjuk minden vilagi vallásunkat , szokásainkat, és ráterünk arra az útra amit az Atya kijelőlt számunkra az Ő Torájával ami az Ábrahámmal kötött ÖRÖK SZÖVETSÉG feltétele, ahogy azt a Megváltó is tanította,

A Megváltó az Atya Szava vagyis az emberként megszületett Tora!!!

És ezeket az Írásokból alá lehet támasztani!!!!

Ha nincs a szivben a Megvaltóba(Atya szavába) vetett igaz hit , és nem az Atya Szava Torája szerint cselekszünk, ügy nincs megtartatás , pogány kifejezéssel üdvösség!!!!

Namármost aki sem az Atya sem a Megváltó nevét nem ismeri , az imádságaval sem tud hozzájuk fordulni, mert e világ istenéhez és Úr-ához imádkozik aki jelenleg Sátán!!!

Neki még szabad garázdálodás van itt a földön , amint ezt a járvány is mutatja meg a politikai es gazdasági helyzet is , mindet Ő ural , és a háttérhatalommal közvetlen kapcsolatban áll !!!

2021. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!