Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van esélyem így egy rendes...

Van esélyem így egy rendes keresztény lányt találni és megházasodni?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, homoszexuális. Nem akarok homoszexuálisként élni, de hiába imádkozom már 10 éve, hogy Isten változtasson meg, semmi sem változik.


Megtehetem azt, hogy heteroszexuálisnak hazudom magam és feleségül veszek egy lányt úgy, hogy nem tudok hozzá vonzódni, vagy ez hazugság/csalás lenne?



2021. ápr. 1. 19:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
80%
Ezt ne tőlünk kérdezd meg, hanem Istentől. Sosem voltam meleg, nem tudom a választ.
2021. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
53%
1-es igazan keresztenyi valaszt adott. Nala mar csak azok rosszabbak, akik felpontoztak a valaszat...
2021. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
70%

"MARADJ A SAJÁT B*Z* FAJTÁDNÁL ÉS TAKARODJ EL A KERESZTÉNYSÉG KÖZELÉBŐL! Aberrált."


Ez a viselkedés mód is megérne egy misét.


Ne hazudj(anno 8. fő bűn volt), beszélj egy pappal azok a legszakképzettebbek a témában.

2021. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
Beszéltem én már pappal ezekről, ő elküldött keresztény pszichológushoz is. Évekig jártam oda, de semmit sem változtatott a helyzeten.
2021. ápr. 1. 20:19
 5/68 anonim válasza:
76%
Ezzel szándékosan akartad lejáratni a kereszténységet!
2021. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim válasza:
74%
1-es
2021. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
41%
Eszem ágában sincs lejáratni a kereszténységet. De te belegondoltál már, hogy egy ilyen is kivethetné a hálóját a lányodra??? Undorító...
2021. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
91%
5. Ez attól is függ kereszténységen belül hova jársz, mert van olyan ág ami nem veti meg a melegséget. (Mellesleg a saját lelkiismereted tisztaságát te tudod, bár ezt én mondom nem a kereszténység, legalábbis nem tudom, hogy így kijelentené e, de lehet)
2021. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
70%

Sajnálom, hogy ilyen emberek mint az 1-es kereszténynek vélik magukat és így beszélnek a felebarátjukkal.

Én is érintett vagyok, és én az egyedülállóságot választottam.

A megoldás amit kigondoltál nem jó. Se neked, se a lánynak, akit elvennél.

Én nem tartom bűnnek a nemi identitást magát, tehát azt hogy meleg vagy. Ajánlok egy igehirdetést:

[link]


Az enyémnél vannak liberálisabb nézetek is, mely szerint a monogám párkapcsolat megengedett.


Nem vagy erkölcsileg rosszabb ember, csak mert meleg vagy.

2021. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
76%
8. Majd ha az egyik lányod bejelenti hogy barátnője van ne csodálkozz, előfordulhat, hogy így jár az aki ennyire elfogult, bár ha arra érted hogy hazugságban tenné ezt az tényleg nem jó, de itt a hazugságról kell beszélni vele nem arról hogy takarodjon el.
2021. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!