Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki milyen vallású itt? És mi...

Ki milyen vallású itt? És mi a véleményed a Hit Gyülekezetéről?

Figyelt kérdés

Ki milyen vallású?

1, Római Katolikus

2, Görög Katolikus

3, Református,

4, Jehovista

5, Evangélikus

6, Baptista


2020. okt. 21. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
7. vallás ≠ katolikus
2020. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A Felsorolásban nem volt, Jehova Tanúja vagyok, nem Jehovista.


A véleményem, hogy Isten szavával kell összehasonlitani a vallás működését, és tetteit. Ebben határozottan le van irva a legapróbb részlet is arról, miről Ismerhető fel a keresztény gyülekezet egységes világméretű testvérisége. ez alapján kell megkeresni amelyik egyezik ezzel.

2020. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ ki irányítja. Láttam olyan ifi gyülekezetet, amit egy nagyon bölcs lélek vezetett. Ott nagy volt az igaz áhitat, az igazság. De általában annyi igazságot tartalmaznak ezek a fertő összepontosító helyek, mint a lepra.
2020. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyik se, hanem az út követője, akik magukat Isten eklessiájának (kihívottainak) nevezték, a Felkent tanítványa, vagy más néven szent, szentek a Felkent halála és feltámadása által.


Csel 24,14 Erről pedig vallást teszek néked, hogy én a szerint az út szerint, melyet felekezetnek mondanak, úgy szolgálok az én atyáim Istenének, mint aki hiszek mindazokban, a mik a törvényben és a prófétákban meg vannak írva.

2020. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Római, amúgy hitetlen.

Én be kell tiltani azt a nyüves szektát.

2020. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

egy 7. , fel nem sorolt felekezet (nem Hit Gyulekezete)


nagyon be van egyeseknek csipodve a Hit Gyulekezete

egy neoprotestans karizmatikus kisegyhaz, se tobb, se kevesebb

van, akinek tetszik ez a stilusu istentisztelet es hozzaallas, van, akinek nem


mar legalabb 30 eve letezik Magyarorszagon, mas karizmatikusokkal egyutt, es meg ennyire sokan nem tudja oket hova tenni?

2020. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pünkösdi (karizmatikus protestáns)
2020. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!