Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A földi életünk egy büntetés,...

A földi életünk egy büntetés, Isten büntetése, az embereket szenvedni akarja látni a Földön. Egyetértesz ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 14:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

20-as, azért mert elírtad. Így kellett volna:

Mindenki a saját sorsának az elrontója.

2021. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Én így látom a helyzetemet. Nekem ez az élet maga a pokol. Szenvedni születtem a Földre, mert nekem ez jár. Én ezt érdemlem.
2021. ápr. 6. 13:56
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen hozzáállással kérdező neked életed végéig megmarad ez a földi pokol. Majd ha esetleg megérsz arra, hogy tudsz másképp gondolkozni, akkor talán kikerülsz belőle. Mi meg csak az időnket vesztegettük a sok tanáccsal.
2021. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
23: Igen, az marad. Ez jár nekem.
2021. ápr. 6. 14:07
 25/27 anonim ***** válasza:
Istenek és emberek, emberek és istenek, lajhárok és baglyok, mosómedvék és ganajtúró bogarak, varacskos disznók és pávák, hangyák és sülök, pókok és békák, legyek és gyíkok, kaméleonok és teknősök, teknősök és istenek, istenek és emberek. Vedd észre a körforgást.
2021. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#22# Kérdező: "Én így látom a helyzetemet. Nekem ez az élet maga a pokol. Szenvedni születtem a Földre, mert nekem ez jár. Én ezt érdemlem."


Érdekes meglátás! Te nem tudod mi az a szenvedés! Ha tudnád, esélyed sem lenne ide irogatni!!! Szerintem ne is tudd meg mi az igazi szenvedés!! Ám, ha elégedetlen vagy az életeddel és önmagaddal akkor kersd meg Jézust, szólítsd meg Őt!!!


Mt.11,28. Jőjjetek én hozzám mindnyájan, a kik megfáradtatok és megterheltettetek, és én megnyugosztlak titeket.

Jn.6,37. Minden, a mit nékem ád az Atya, én hozzám jő; és azt, a ki hozzám jő, semmiképen ki nem vetem.

Jn.6,45. Meg van írva a prófétáknál: És mindnyájan Istentől tanítottak lesznek. Valaki azért az Atyától hallott, és tanult, én hozzám jő.

Jn.14,27. Békességet hagyok néktek; az én békességemet adom néktek: nem úgy adom én néktek, a mint a világ adja. Ne nyugtalankodjék a ti szívetek, se ne féljen!

Jn.16,33. Azért beszéltem ezeket néktek, hogy békességetek legyen én bennem. E világon nyomorúságtok lészen; de bízzatok: én meggyőztem a világot.

Jn.14,23. Felele Jézus és monda néki: Ha valaki szeret engem, megtartja az én beszédemet: és az én Atyám szereti azt, és ahhoz megyünk, és annál lakozunk.


Akarod e mindezt? Rajtad műlik!

2021. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

26os jót akar. De jobb lenne ha ismernéd a boldogság titkait.


1. "Boldogok a lélekben szegények, mert övék a mennyek országa.

2. Boldogok, akik szomorúak, mert majd megvigasztalják őket.

3. Boldogok a szelídek, mert övék lesz a föld.

4. Boldogok, akik éhezik és szomjazzák az igazságot, mert majd eltelnek vele.

5. Boldogok az irgalmasok, mert majd nekik is irgalmaznak.

6. Boldogok a tisztaszívűek, mert meglátják az Istent.

7. Boldogok a békességben élők, mert Isten fiainak hívják majd őket.

8. Boldogok, akik üldözést szenvednek az igazságért, mert övék a mennyek országa." (Mt 5,1-10).

2021. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!