Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha az autizmusom miatt diszkri...

Ha az autizmusom miatt diszkriminálnak, akkor lehet valahol segítséget kérni?

Figyelt kérdés

Vallási közösségről van szó.

Felnőttként akarom felvenni a vallást, de mindenki elutasító velem. Azt mondják ilyen betegség nem is létezik stb.


Azt mondják nem tudok beilleszkedni, pedig csak nem segít senki. Lenéznek.


Évek alatt sem sikerült előrébb jutnom.


Kitől kaphatnék segítséget? Így úgy érzem egyre jobban elvesztem a hitem is Isten jóságában.


27/F/ Aspergeres



2021. ápr. 4. 14:57
1 2 3 4
 31/32 KZitus ***** válasza:

#23

Ez a mondatod megütötte a fülemet:"Van olyan, hogy reggel 5-kor arra ébredek hogy fáj a mellkasom és szorít. Aztán elkezdek sírni, mert olyan magányos vagyok."

Kedves kérdező! ha ez igaz, akkor neked hatalmas szeretet hiányod van, ami bocsáss meg a családon belül keresendő elsősorban. Ha ott jó, szeretetteljes, akkor kifelé, más emberek felé sokkal könnyebben megy, még akkor is, ha sajátos helyzetben vagy.

Te egy értelmes, inteligens, kedves, barátságos személynek látszol az írásod alapján. Csupa idegen ír neked hideget-meleget, de te tolerálod valamennyit.

De mi a helyzet a hozzád közeli családtagokkal? A Problémád gyökerét ott kell keresni a meglátásom szerint

De ha nem így lenne, ha nem jól látom, akkor elnézésedet kérem.

2021. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
A családom nagyrésze már elhunyt.
2021. ápr. 5. 21:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!