Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Németh Sanya egy kivàlasztott...

Németh Sanya egy kivàlasztott szent ember vagy önjelölt vezető?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 07:01
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
20%
Újá*
2021. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

"de Istenkáromló is vagy!"

Már bocsánat, de én soha életemben, egyszer se káromoltam Istent. Egyszerűen csak szektának neveztem egy ember, nevezetesen Németh Sándor által alapított felekezetet.


Szóval jó lenne, ha a hazug rágalmaiddal visszavennél kicsit.


"A hitgyüli pünkösdi evangélikus egyház!"

Ilyet pedig ne írj, mert ezen az evangélikus testvérek nagyon megsértődnek.

2021. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
40%

Káromlod az evangéliumot! Egy emberel ráfogásával akarod befeketíteni az evangéliumot, ez mi ha nem Isten káromlás? Nem Német Sándor alapította de neked hiába bizonygatom, bibliai idézettekkel, olyan mint ha lóval imádkoznék!

'Ilyet pedig ne írj, mert ezen az evangélikus testvérek nagyon megsértődnek.'


Nem sértődnek meg mert tudják mi az evangélium. Veled ellentétben.


De tartsd meg, a tévképzetedet magadnak, ez ugyanis már a te bajod nem az enyém. Azt. Gondolsz azt képzelsz amit akarsz. Rábízom Istenre.


Na minden jót.

2021. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

#33

Szerintem visszavehetnél öreg nagyon, mert láthatóan rendkívül felzaklatott, hogy az imádott szektádról valaki bármi kis kritikát mert megfogalmazni.


Soha életemben nem káromoltam se Istent, se az Evangéliumot. Értsd meg, hogy se Németh Sándort nem Isten, se a szektád nem az evangélium. Ezek egymástól teljesen független dolgok, semmi közük egymáshoz.


"Nem Német Sándor alapította de neked hiába bizonygatom, bibliai idézettekkel, olyan mint ha lóval imádkoznék!"

Akkor biztos én alapítottam 1979-ben, kár, hogy még nem is éltem akkor.

2021. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%

Jó legyen ahogy mondod. Hidd el jól érzem magam a szektámban. Ez a légyeg öreg nem? Német Sándor bűnőző szektás, a hitgyüli sátánista szekta. Én agymosot hit gyülis birka vagyok. Te meg igazmondó igazságos ember vagy.


Így jobb kedves 34 válaszoló? Remélem most már elégedett vagy és jobban fogsz aludni.Ne köszönd szívesen.

2021. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

[link]


Ne vitatkozzatok, inkább olvassátok el.


Alapítója és vezető lelkésze Németh Sándor.

2021. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
40%
Az gyülekezetet igen, de az evangéliumot nem ő alapította hanem Jézus, a hitgyüli meg evangélikus felekezet! Így a hidgyüli több évezredes egyházat hírdet. Az evangéliumot. Itt az üzenet a lényeg nem az hogy ki alapította. Német Sándor előtt is létezett, az evangéliumi egyház külföldön, és a mióta Jézus feltámadt. Nem szekta.
2021. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
49%

Tehát ha megfogom az evangélium kezét és embereket áldozok pentagrammákba, akkor azt is jézus alapította, mert az evangéliumok.

Ha kifogásod van ez ellen olvasd el az evangéliumokat.

De biztos félreértelmezed és nem érted meg miért kell embereket áldozni isten nevében.

Beleköthetsz, de evangélium.

2021. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

"Az gyülekezetet igen"

A kérdés a hitgyüliről szól, nem Jézusról vagy az Evangéliumról, de pláne nem az evangélikusokról, ami megint egy teljesen másik felekezet, azt Luther alapította.

2021. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Legyen a hitetek szerint akkor. Én befejeztem...
2021. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!