Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A karitasz most vesz át...

A karitasz most vesz át adomány ruhakat a jarvany alatt?

Figyelt kérdés

Nagymamám is én is összeraktunk ruhákat, de azt mondta a Nagyi, hogy a jarvany miatt nme vesznek be semmilyen ruhát. Ő mar telefonalt. Ugye ez nem igaz? Fura volt, hogy ezt mondta. Tiltakozott a ruha ledobó ellen és akarhova nem adja, mert szerinte eladjak a turkalokba.... Nem szeretném atverni a nagyikat, de előtte felhivnam az adomany boltot. Nem könnyű vele. Mi költözünk házból egy nagyon kicsi lakásba 3an és nem tudom tárolni a zsákokat. A hónap végéig szeretném leadni az adományokat, Egyéb tárgyakat.

Hova vihetem amiről tudjátok hogy be is veszik? Budapesten. Elérhetőséget is adnál?

Köszönöm



2021. ápr. 12. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Lehet más is áll a háttérbe, de bármikor felhívhatod a helyi plébániát, ahol tudsz érdeklődni, lehet különböző szabályozás különböző helyeken.
2021. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csoporttól függ sajnos. Itt nálunk néhány néni a karitászos, ők nem csak járvány alatt, de amúgy mindig vesznek át ilyen adományokat. Mi is páran fiatalok benne vagyunk a karitászban, nem értjük, hogy miért...

Pesten a főegyházmegyei karitász központban érdeklődnék, ott nagyobb esély van erre, mint kisebb csoportoknál.

[link]

Itt ha lejjebb görgetsz, ott van a térképen jelölve megyénként a karitász központ és az elérhetőség.

2021. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

ők nem csak járvány alatt, de amúgy SEM mindig vesznek át ilyen adományokat.

A "sem" kimaradt, bocsi.

2021. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!