Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen lelkipásztor??

Milyen lelkipásztor??

Figyelt kérdés
Van egy lelkész. Ha nem értesz vele egyet nem fogadja el. Ha másképp látod a dolgokat ahogy ő azt mondja a sátán démonai vannak benned. Csak az az igaz ahogy ő gondolja. Mert ő Isten felkent megbízott kiválasztott embere. Én nem értettem egy dologban vele egyet erre letiltott facen, és ki zavart a gyüliből hogy tavozz satan
2021. ápr. 16. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szektásokkal ne foglalkozz.
2021. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Miben? Hogy ne zsebeld ki a többieket? Vagyy
2021. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki hogy ő zárt ki téged, így neked semmi doglod vele
2021. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3as válasza még jó is. Rád úszitás nélkül megúsztad és az ritka.
2021. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hanyagold. Amúgy esélyes, hogy személyiségzavaros a lelkész úr, és ehhez folyamatos megerősítést is kap, a gyógyulására kicsi az esély.
2021. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha elzavarnak az a baj, ha meg "erőszakosan" benntartanak az a baj. Rinyagépek.
2021. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
A pap és az isten az két különböző dolog, és akkor még a gondolkodás szabadságáról nem is beszéltünk
2021. ápr. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én racionális embernek tartom magam és valamennyire a fizikával is jóban vagyok. Isten. Szóval igazából a vallás alapja az Istenhit. Csakhogy Istennel bizonyíthatóan még senki sem találkozott és nehezen képzelhető el, hogy van egy lény akit Istennek nevezünk és űdögél a felhők fölött a Paradicsomban ? Azt meg plána, hogy hogyan teremtette az embert. Ennek ellenére hiszek én is Istenben mert hinni akarok, mert az ugye megnyugtató. De ha valóban lenne, eltűrné ezt a rengeteg aljasságot ami a Földön folyik ? Nyilván nem. Einstein egy zseni volt aki alapvető fizikai összefűggéseket jövendölt meg és be is bizonyosodtak, vagyis ha valaki tudta, hogy az ösrobbanás hogyan is lehetett akkor ö volt az ! Mégis elcsodálkoztam, amikor úgy 40 éve eghyik diplomám megszerzése idején várakoztam egy filozófia szigorlat előtt a folyóson és olvasgattam a hirdető táblán a cikkeket. Ott olvastam egy Einstein idézetet ami megragadt bennem azóta is " Életem során sok mindet megtudtam csak egy dolgot nem tudok, volt-e a Teremtőnek lehetősége választani ! Akkor ezt függetlenűl a tételemtöl bedobtam és úgy fél őóra múlva távoztam egy ötössel. Persze választ nem kaptam csak egy ötöst ! Az én konkluzióm az, hogy ha Isten nem bizonyítható akkor a vallás is értelmetlen és a papok nem hitelesek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2021. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!