Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A szegények automatikusan a...

A szegények automatikusan a mennybe jutnak? Aki meg adományoz és segít a szegényeknek annak meg kell küzdenie a mennybe jutásért?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 16:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kit takar a többesszám?
2021. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A sok hozzâszolot akiknel jobbnak erzed magad. Sot lassan te leszel az uj Jezus es a regit lecserelhetjuk rád mert benned nincs hiba 1 szâl se
2021. ápr. 23. 12:23
 13/17 anonim ***** válasza:

"remek akkor fejlődj tovább angyallá és ott már magasrol oszthatod az eszt hogy milyen szr alakok vagyunk"

Nem céloztam semmire, de tényleg van hová fejlődnöd a válaszaid alapján is. Én szar alak vagyok. Ha nem tartanám annak magam, nem fordultam volna Jézushoz. Tudod, a betegeknek van szüksége orvosra, hogy Jézus példázatával éljek. ÉS én csak leírtam a hívő ideális állapotát. Nem azt írtam, hogy én már elértem volna.

És nem osztom az észt, hanem kiírtál egy kérdést. Elfelejtetted?:) a 11-es hozzászóló nem én voltam ;)

2021. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Tehat mivel szar alak vagy ezert jezushoz fordultál hogy kioszthasd a többi szar alakot? Nani de fuck?
2021. ápr. 23. 13:07
 15/17 anonim ***** válasza:
89%

"Tehat mivel szar alak vagy ezert jezushoz fordultál hogy kioszthasd a többi szar alakot?"

Pontosan tudod, h nem ezt írtam. Mi értelme van az ilyen kommunikációknak? Neked jobb érzés, ha ostobának látszol, vagy valami más self-perverziód van?

Egyszer valaki őszintén leírhatná, hogy miért tartja jónak az ilyen szalmabáb érvelést, de sajnos ehhez meg túl sunyik vagytok. Szóval ez nekem rejtély, de hátha te egyszer őszinte leszel és üdítő kivétel. Szóval? Miért kommunikálsz így, mikor mindenki látja és te is tudod, hogy csak kiforgatod a szavaim?

2021. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy idióta kötözködő vagy kérdező.
2021. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább ti gerjesztitek a vitát mar az elso 4 kommenr is kotozkodes volt szoval illene tükörbe nezni
2021. ápr. 23. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!