Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan keresztény aki...

Van itt olyan keresztény aki ritkán vagy egyaltalan nem megy templomba?

Figyelt kérdés
Római katolikus vagyok, voltam első aldozo , bérmálkozó. Naponta itthon elmondom minden este a hiszekegyet, mi atyánkot, szentháromságot dicsôitem , meg törekedek a szeretetre , jóra próbálom a rosszat kerülni...:) és csak húsvétkor, karácsonykor, Adventkor megyek templomba néha évközben is elmegyek max 3 x
2021. ápr. 27. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Vannak egy páran. Ez is része az egészséges hitnek szerintem.
2021. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
évek óta nem voltam templomban
2021. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
keresztény emberként előbb rágnám le a lábamat, mintsem betegyem egy magyar templomba.
2021. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Jézus minden ünnepnapon felment a jeruzsálemi templomba és minden szombaton elment a zsinagógába. Miként vagy Krisztus követő (magyarul keresztény), ha ilyen alapvető és egyszerű dologban se tudod követni?
2021. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Az egyháznak rég semmi köze Jézushoz, szóval majd ha újra Isten kezében lesz, akkor megyek, addig nem!
2021. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most COVID van, most nem kötelező misére járni.
2021. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 2020 február óta nem mentem templomba, de minden nap Istenre gondolok.
2021. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mi papunk vasárnap pont erről beszélt. Isten-IGEN, Jézus-IGEN, Egyház-NEM. Így egy keresztény embernek nem lehet teljes értékű életet élni.
2021. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy mennyire fontos neked Isten maga. Neki nagyon fontos vagy. És igazi kapcsolatot szeretne veled, nem olyat csak, amikor betanult szövegeket mondasz neki. Nyugodtan imádkozhatsz hozzá a saját szavaiddal is. Ha emellé még olvasod a Bibliát, akkor élővé fog válni számodra Isten szava, egyre jobban megismered őt, és ő meg fogja neked mutatni, hogy mit tegyél.
2021. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem megyek, nem a vírushelyzet miatt. És nagyon hiányzik, de nincs mit tenni.
2021. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!