Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért gondolják egyes felekeze...

Miért gondolják egyes felekezethez tartozó hívők hogy Isten már nem Vagyok hanem voltam?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a múltban cselekedet de ma már nem cselekszik az ígéreteit-(próféciákat) nem teljesíti.

Úgy tűnik némelyek bizonyos részeket a Bibliából vagy kihúznak nem vesznek róla tudomást vagy másképp magyarázzák.


2021. jún. 7. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Például azért, mert sehol sincsen jele?
2021. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Milyen bizonyság kell még Istentől, hogy cselekedd a krisztusi szeretetet?
2021. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még?

Eddig NEKEM vajh' miféle bizonyság volt?

2021. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Miért káros a lelki és pszichés életre e biblia??"

Vagy lehet, hogy a kérdezőtől kérdeztem? :)

2021. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert ez is beteljesedik:


(2Péter 3:3, 4) 3 Először is ne kerülje el a figyelmeteket, hogy az utolsó napokban lesznek olyanok, akik gúnyolódni fognak, a saját kívánságaik szerint élnek, 4 és ezt mondják: „Hol van az ő megígért jelenléte? Hiszen azóta, hogy ősapáink meghaltak, minden pontosan úgy megy, mint a teremtés kezdetétől fogva.”

(Máté 24:38, 39) 38 Mert amilyenek az özönvíz előtti napok voltak – az emberek ettek és ittak, nősültek és férjhez mentek, addig a napig, amelyen Noé bement a bárkába, 39 és semmit nem vettek észre, míg el nem jött az özönvíz, és el nem söpörte mindnyájukat –, olyan lesz az Emberfiának a jelenléte is.

2021. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nem látják a mindennapokban, minden másodpercben a segítséget, mert nem értenek istenhez.
2021. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért, te mennyiben értesz hozzá?

Mi az, amiről PONTOSAN TUDOD, hogy ez csakis egy isten segítsége lehet, és semmi más?

2021. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!