Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűn az, ha keresztényként...

Bűn az, ha keresztényként támogatom a melegházasságot?

Figyelt kérdés
A polgárit támogatom, nem a templomit. Szerintem ha itt dolgoznak, ide fizetik az adót, nekik is joguk van azokra a kedvezményekre, mint másnak.

2021. jún. 9. 10:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem bűn.
2021. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Az a kérdés, hogy gyermekek örökbefogadásánál sérül e a gyerek, ha azonos nemű szülők nevelik.

Mert más kérdésben az élettársi kapcsolat is tudja azt mint a házasság, ha nem tévedek.

2021. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%

Ha Isten ellen beszélsz akkor igen.

(1Korintusz 6:9) . . .? Ne vezessenek félre titeket! Akik szexuális erkölcstelenségben élnek, bálványimádók, házasságtörők, homoszexuális aktusra kapható férfiak, homoszexuális férfiak,. . .nem fogják örökölni Isten királyságát.

Vajon TE kinek az oldalán állsz?

2021. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Andizsuzsi ***** válasza:
85%
Szerintem nem. Én is támogatom. A polgári házasság "szerződés" két felnőtt ember között, amihez gazdasági és jogi következmények fűződnek. A hálószobájukban nem tudom, mi történik, ítélni pedig nem az én dolgom. Istennel nekik kell elszámolniuk.
2021. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem bűn, nekik is meg kell adni a lehetőséget a rendezett polgári együttélésre.
2021. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%

Annyiban igen, hogy nem "meleg", hanem homoszexuális, és nem "házasság", hanem... na, erre még ki kellene találni egy szót.

Az elgondolásod viszont jó.

2021. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
37%

És erre keresztények adják áldásukat'? Gratulálok,

Mély megszentségtelenítése Isten személyének.

Az igen.....

2021. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
#3 Melyik bibliában szerepel a "homoszexuális" szó?
2021. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

"És erre keresztények adják áldásukat'?"


Ahhoz, hogy két felnőtt ember polgári szerződést kössön egymással? Igen. Az egyházi házasságot én sem támogatom, ahogy a kérdező sem.

2021. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

"Az a kérdés, hogy gyermekek örökbefogadásánál sérül e a gyerek, ha azonos nemű szülők nevelik."


nem sérül


"Mert más kérdésben az élettársi kapcsolat is tudja azt mint a házasság, ha nem tévedek."


nem feltétlen ugyanaz jogi szempontból, attol is fugg, hivatalosan be van-e jegyezve pl.

2021. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!