Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűn az, ha keresztényként...

Bűn az, ha keresztényként támogatom a melegházasságot?

Figyelt kérdés
A polgárit támogatom, nem a templomit. Szerintem ha itt dolgoznak, ide fizetik az adót, nekik is joguk van azokra a kedvezményekre, mint másnak.

2021. jún. 9. 10:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Akik #12 válaszomat lepontozták, azok nem engem, hanem a Bibliát pontozták le. Csak gondoltam szólok.
2021. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
De, miattuk pusztult el!
2021. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Itt van Júdás levele:„Szodoma és Gomorra is, és a szomszédos városok, amelyek hasonlóképpen paráznák voltak, és más test után jártak, szenvedik az örök tűz büntetését, és intő példaként állnak előttünk. – Júdás levele 1.7[21]”
2021. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Akkor újra idézem:

"Életemre mondom, én, az Úr Isten: Szodoma nővéred, ő és leányai nem cselekedtek úgy, ahogyan cselekedtél te és leányaid. Íme, ez volt a gonoszsága Szodoma nővérednek: a kevélység, a kenyér bősége és a gazdagság, az ő és leányainak tétlensége. Kezüket nem nyújtották ki a szűkölködőnek és a szegénynek; felfuvalkodtak és előttem utálatos dolgokat cselekedtek. Ezért elvetettem őket, amint láttad."


Tudsz olvasni? Kétségtelen, hogy voltak paráznák, mint mindenhol, de nem ezért pusztultak el.

2021. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Tudsz olvasni?


Judás levele::„Szodoma és Gomorra is, és a szomszédos városok, amelyek hasonlóképpen paráznák voltak, és más test után jártak, szenvedik az örök tűz büntetését, és intő példaként állnak előttünk. – Júdás levele 1.7[21]”

2021. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25

Akkor találtál egy ellentmondást a Bibliában. Gratulálok.

2021. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
81%

Ellenkezőleg. Ez egy erősen pozitív dolog. Én is támogatok mindent, ami jó, természetes, és jelenleg nem elfogadott.


Üdv, egy keresztény testvéred.

2021. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!