Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vezető lelkipásztortól ez...

Vezető lelkipásztortól ez normális beszéd?

Figyelt kérdés
Mondja nekem a Pásztor: eszel, iszol, szép kocsival jársz, van lakásod, nyaralsz, sütöl-főzöl míg mások ezren éheznek az országban, több ezren kórházban vannak, több száz hajléktalan ember van az úton, és te mindezek mellet jól érzed magadat? Boldog vagy? Eszel iszol??? Válaszom: mit tehetek én a világ bajáról? Napi 12 órákat dolgozom. Te hogy látod ezt?
2021. jún. 13. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Én úgy látom, hogy ez a huszadik ilyen kérdésed.

Lassan jubilálsz.

2021. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Demion ***** válasza:
66%
Mond neki, hogy a kormánynak tegye fel ezeket a kérdéseket, mert az ő dolguk lenne megoldani.
2021. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

1# Ez a heti topkomment 😂😂😂😂😂


Kérdező, nincs igaza? Nem éhezik senki sehol? Amúgy mit teszel értük? Mert az biztos, hogy ha te lennél a helyükben, akkor arról szólna minden posztod, hogy bezzeg másnak milyen jó, te meg itt éhezel és elvárnád, hogy mindenki adjon, amit csak tud. Szóval?

2021. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

2est lepontozzál de amúgy jogos🤔

A kormány felelős az állampolgáriai jó létéért.

2021. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Lepontozták*
2021. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Állampolgárai*
2021. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért fizetem rengeteg mindenféle adót, illetéket meg a jóég tudja mit, hogy az állam gondoskodjon a rászorulókról, tartsa fenn a szociális hálót.
2021. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Aki birka, az hallgasson is a pásztorra.
2021. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Mondd meg neki, hogy Istenen miért nem kéri számon a nyomorgókat, betegeket, háborúkat, szenvedéseket? Te megdolgoztál a javaidért, az életedből egy nagy részt feláldozva, hogy megteremtsd azt az ételt italt lakást stb a családodnak és magadnak. Az adózást közteherviselést már leírták előttem. Ilyenekkel ne próbáljon lelkiismeretfurdalást kelteni. Szerintem szégyen az ilyen pap.
2021. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Érdekes, a Biblia nem erre buzdít. Lehet, hogy ti tudjátok jól és Isten rosszul? 😂😂😂😂
2021. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!