Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vezető lelkipásztortól ez...

Vezető lelkipásztortól ez normális beszéd?

Figyelt kérdés
Mondja nekem a Pásztor: eszel, iszol, szép kocsival jársz, van lakásod, nyaralsz, sütöl-főzöl míg mások ezren éheznek az országban, több ezren kórházban vannak, több száz hajléktalan ember van az úton, és te mindezek mellet jól érzed magadat? Boldog vagy? Eszel iszol??? Válaszom: mit tehetek én a világ bajáról? Napi 12 órákat dolgozom. Te hogy látod ezt?
2021. jún. 13. 16:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10es. Csinalja aki jobban tudja🤔
2021. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem. Csinálja az, aki akarja. De senki ne mondja, hogy nem lehet csinálni, ez csupán akarat kérdése, hogy mennyire szereted Istent és mennyire a másik embert. Itt ahogy látom mindenki csak saját magát és a pénzt.
2021. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
12es. Ki mit tud a fizetéséből inkább szerintem. Az gyanús hogy a persely ott van a katolikus templomba de sosincs az hogy adtak volna belőle a rászorulóknak a hivek közül.
2021. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha csatlakoznál aktivistákhoz, és ezt 8 milliárd emberből az összes aki képes rá megtenné, akkor egy hét múlva megszűnne az éhezés és hajléktalanság. Szóval te is tehetnél. Az hogy rabszolga vagy, nem segítség.
2021. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!