Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ítéli el Isten a házassá...

Miért ítéli el Isten a házasság előtti szexet? (Szerintem meg csak emberek találtak ki Ezt)

Figyelt kérdés
Először is megvagyok keresztelve, első áldoztam, Bermalkoztam. Hitben élek. Nem ölök meg senkit, nem bántok senkit. Nem kívánom s nem veszem el ami másé. Tisztelem a másikat. Ha tudok segítek még egy jó szóval is… szeretem az URAT. Törekszem szeretet-békességre. Azonban: 20 éves vagyok van barátnőm, és 9 hónapja tart a kapcsolatunk és most hétvégén le feküdtünk (mindketten szüzek voltunk). Nem érzek bűntudatot emiatt úgy gondolom aki házas vagy párkapcsolatban él az legyen hűséges de ha független két ember , kinek mi köze hozzá? Ezzel az eséllyel a világ 95%-a pokolba jutna. Nem lehet várni házasságig a szex addig a legjobb ha valaki fiatal lehet 30 éves koromban jön el a házasság addig nem lehet várni…. Különben is fiatal vagyok nem akarok én még házasodni 20 évesen… rá ér még 3 vagy 4 év múlva…. De nem várhatok addig ! Egyébként meg szerintem ez normális…. Nem bántok én ezzel senkit.! Ha a szeretet útján járok szeretem az embereket, jókat teszek másokkal , a magán életemhez meg jogom van. (Egyébként bulizos típus sem vagyok, cigizni sem cigizek szagától is rosszul vagyok, alkoholt sem szeretem) ennyi meg belefér .
2021. jún. 15. 14:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rendben. Szereted Istent és hitben élsz. Akkor megkérdezted őt is, ha tényleg így van. Mit mondott?
2021. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem mondták, nem a hivatalos házasságkötés a lényeg, hanem hogy maradjatok hűek egymáshoz. Akkor áldás lesz a kapcsolaton.

Különben átok lesz ezen is és a későbbieken is. Az ember lelkileg kiég.

2021. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem ítéli el. De a bibliai értelemben más a házasság, mint ami hivatalosan, ezt se feledd. De még így is szabad előtte is.
2021. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!