Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért mondja sok templomba...

Miért mondja sok templomba járó nekem hogy nem szabad ilyen Hit gyülekezetekbe Menni?

Figyelt kérdés
Mondta egy katolikus ismerősöm akinek mondtam hogy voltam hitgyülibe és azt mondta nem szabad menni ilyen helyekre
2021. jún. 16. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2021. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez nem a sátán műve, akkor semmi a világon. :D
2021. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ez nem a sátán műve, ez kamu rángatózás. Olyan kamu, mint a hablatyolás


"Miért mondja sok templomba járó nekem hogy nem szabad ilyen Hit gyülekezetekbe Menni?"

Amiért a hitgyüliben meg azt mondják, hogy nem szabad templomba járni. Konkurenciaharc

2021. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Képletesen értettem, én nem hiszek se sátánba se istenbe se egyéb hókuszpókuszba, csak azt mondom hogy ahogy általában ábrázolni szokás az ördögi megszállást, na német sanyibácsi cirkuszában is kb pont ilyeneket produkált az emberekből a "szentlélek". :D
2021. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

@4 mondjuk ez jogos, egyetértek (3-as voltam). De én mégis inkább tettetésnek gondolom.

Érdekes, hogy azt sosem tudták produkálni, amit a Biblia ír az Apostolok cselekedeteiben. Az apostolok a Szentlélekkel való betöltekezés után elkezdtek idegen (külföldi, létező) nyelven beszélni. A jelenlévő külföldiek nyelvén, így mindenki értette őket.

2021. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Meg amúgy is melyik a könnyebb? Rángatózni, értelmetlenül hablatyolni, vagy hirtelen, egy szempillantás alatt elkezdeni több idegen nyelven beszélni? :)

Nagy kamu ez az egész karizmatikusság. Jézus többnapos, már rothadó halottat támasztott fel, amiről egyértelmű volt, hogy tényleg nem hókuszpók. A hitgyülisek egy ilyent nem csináltak még, pedig karizmatikusak.

2021. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

előző volt ilyen eset. :D


Holy holy Orbán, sákreválá nojti :D

2021. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Holy holy Orbán, sákreválá nojti :D"

De neki anyanyelve volt a cigány, nem? :) Ez sem jó példa

2021. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

templomi miséről részlet:


[link]

2021. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző, erre verted, vagy ez hogy kapcsolódik a kérdéshez? :D
2021. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!