Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Féltetek, vagy izgultatok...

Féltetek, vagy izgultatok gyónás előtt?

Figyelt kérdés

Holnap megyek gyónni, lelkipásztori elbeszélgetésre, de nagyon izgulok, hogy nem fogom tudni elmondani, amit szeretnék.


Volt, hogy valaki nem tudta elmondani, amit szeretett volna?



2021. jún. 20. 14:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mennyiségben, és minőségben is van bőven mit bevallani. Nem lesz fáklyás menet ...
2021. jún. 20. 22:06
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos mértékű izgalom normális. Nem olyan egyszerű dolog bevallani és beszélni a bűneinkről.
2021. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Izgultam nagyon, de kaptam egy lapot, amire rá volt írva egy "minta gyónás" és arról lestem.

Sőt néha arról szoktam még😂


Egyébként jó hogy megláttam ezt a kérdést, kb 3 éve voltam utoljára.


17/L

2021. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap, tényleg mondta a lelkész, hogy bármit el lehet mondani súlyosságtól függetlenül köztünk marad. Megbeszéltük, hogy pár hét múlva újra megyek, mert maradtak megbeszélni valók, és akkor felkészültebben jobban fog tudni segíteni, esetleg más szakembert is keresni nekem.
2021. jún. 22. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!