Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen történetek vannak...

Milyen történetek vannak arról, hogy egy hamis prófétából/szektából kilépett az illető, és aztán történelmi keresztény testvér lett? hogy ismerted fel, hogy ez a tanítás hamis?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 18:05
 2/3 lilla64 ***** válasza:
100%
Tinédzser koromba jöttem rá,hogy a J.T.szervezettel valami nincs rendben,mert a barátnőimnél,osztálytársaimnál egészen más a helyzet.Ők tarthattak szülinapot,anyák napját,elmehettek osztálykirándulásra ezekből én mindig kimaradtam.Aztán megismerkedtem egy "világi" sráccal,aki most a férjem.Akkor léptem ki a szervezetből és most római katolikus vagyok.
2021. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, hogy megtaláltak az igazságot :) és a többi jehovás ismerős mit csinált veled? többé szóba sem áltak veled? :(
2021. jún. 23. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!