Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnnek számit ha lefeküdtem...

Bűnnek számit ha lefeküdtem egy lánnyal akinek van barátja és tudtam róla?

Figyelt kérdés
Ez volt a második alakalom már rá. Hogy miért tettem? Már a kapcsolata előtt együtt voltunk párszor, így ismételt találkozás után előjöttek a dolgok újból... Nem vagyok rá büszke és ő sem örült neki így már utólag. Elgondolkoztam rajta hogy a biblia erről mit ír?

2021. jún. 27. 22:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az számít bűnnek, hogy pofátlanul a barátja arcába hazudik, kihasználja, akár még veszélyezteti is...
2021. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Akkor is bűnnek számítana, ha nem lenne barátja. Szóval ilyen szempontból teljesen lényegtelen.
2021. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
A megcsalás bűn.
2021. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
79%
És a házasságon kívüli szex is bűn, tehát duplán bűnös vagy. :D
2021. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%

Ha létezik az istened akkor no para mert ha halálos ágyadon el ismered Jézus Krisztust egy és igaz megváltódnak akkor minden bűnöd megbocsátatik és be bocsátást nyersz isten országába a mennyekbe.


Ha meg nem létezik akkor meg úgy sem lesz semmi szóval no para.

2021. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 ...Laci ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem előtte kérdezted meg...
2021. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Bűn, de isten megbocsájt,ha hiszel benne.
2021. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Nektek még nem mondták, hogy a biblia rosszul lett értelmezve?
2021. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Blackice75 ***** válasza:
16%

Nehéz ilyen a kérdésekre igazából választ adni, és tudod miért ?

Mert a világ több ezer éve el van távolítva a Teremtőjétől, már a nevét is rég elfeldték!

Kereszténykednek, júdaizmusoznak, muszlimkodnak, mormonkodnak, budhimusoznak, és gondold ide még a világ összes vallását , egyházát, szektájat, hitrendszerét, az összeset ami csak létezik, ezeket mind Sátán támasztotta!!!

Az Atya Ábrahámmal kötött ÖRÖK SZÖVETSÉGÉT, és annak feltételét a Torát, elfeledték vagy megtagadják, és ami a legdurvább azt hazudják hogy a Megváltó eltörölte!!!

Tehát, amig nem vagy benne ebben a szövetségben, addig az sem számít ha szűz vagy.

Addig nem tartózól ahhoz a nemzetséghez aki a végén megtartatik!

Mindegy ki mit irogat itt vagy bárhol, bármelyik vallásos iranyzatú kérdéshez.

A Teremtő akinek nevét nem tudod, nem vallások összevissza kúszaságat hozta létre, és a Megvaltót a fiát sem kereszténykedni küldte ide közénk.

A Teremtő egy ÖRÖK SZÖVETSÉGET hozott létre a megszabaditásunkra, és az idők végén elküldte nekünk az Ő Fiat hogy testben is bizonyságot tegyen az Ő szaváról ami a Tora!

Hogy legyen igaz hited Ő benne!

Nos addig mint írtam , mindegy hány csajt döntesz meg , vagy akar szűz maradsz életed végéig, nem tartózól a szövetség alá, ahogy mások sem, így leéled életed aztan az ítélet napján game over, nem csak neked , hanem mindnyájunknak!!!

2021. jún. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

A házasságtörés büntetése halál, megkövezéssel.

Ha ők már lefeküdtek egymással, akkor házasok.

Ezt írja a Biblia.

2021. jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!