Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek anyám miért...

Szerintetek anyám miért gondolja hogy aki ateista az egyben sátánista is?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem sikerül felfognia a különbséget.
2021. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok fanatikusan hívő szerint csak Isten létezhet, képtelenek felfogni, hogy reálisabban gonolkodsz és nem hiszel felsőbb hatalomban. És biztos azért nem hiszel Istenben, mert a Sátán, a gonosz vagy mi a búbánat megszállta/megrontotta a lelkedet.

Én nem ítélem el azokat akik hisznek valamiben, legyen ez bármilyen Istenség, mégha én inkább mesekönyvnek tartom ezeket a könyveket, történeteket. De az ilyen fanatikus mániákus emberektől a falra mászom.

2021. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert elvakult és bigott.
2021. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mojjo ***** válasza:
100%
A kettő konkrétan kizárja egymást. Egy ateista nem lehet sátánista és egy sátánista sem lehet ateista - tekintve, hogy egy ateista nem hisz a bibliai lények létezésében, így a sátán létezésében sem.
2021. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De szerintem pont azért, mert valami olyat képzelt be, hogy azért mondja ezt, mert a sátán erre kérte vagy nem tudom milyen tévképzetei vannak egy ilyen embernek.

Az ilyen témáról mindig az a bácsi jut eszembe, aki rendszeresen utazott azon a vasútvonalon, amivel iskolába jártam. Bibliából olvasott fel hangosan és hiába mondtad, hogy téged nem érdekelt, néha megmondta, hogy idézem: "Adjátok vissza a telefonjaitokat a sátánnak" meg egyéb jóságok. A kalauzok egy idő után megunták a hittérítő viselkedését és megígérték neki, hogy leszállítják, ha meghallják, hogy térít meg zaklatja az utasokat :D

Már egy ideje nem láttam, pedig még mindig szoktam azon a vonalon járni :D

2021. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert tájékozatlan.
2021. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos ezzel a hozzáállással, nem segítséget nyújt az ismeret szerzésben, hanem még el is ijeszti attól.
2021. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert bigott, fanatikus, és még buta is.
2021. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem ért hozzá.
2021. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom hiányzott a kérdezőnek, hogy szidják az anyját ;))
2021. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!