Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A liberálisok miért vannak...

A liberálisok miért vannak így felháborodva, hogy Isten bünteti az lmbtq nemzeteket?

Figyelt kérdés

Néhány emberben megfogalmazodott, hogy lehetséges, hogy Isten büntetése a nagy árvízsorozat. De a nagy liberális "vallasszakértők" egyből belemagyarázzák, hogy nem lehet árvíz mert Isten többé nem küld özönvizet a Földre. Meg Isten szerető Isten és nem tenne ilyet. Érdekes a liberális ateisták milyen nagy Biblia szakértők lettek hirtelen.

Ha ennyire utálják Istent nem kéne foglalkozniuk vele.



#Isten #Biblia #Jézus #liberalizmus #Liberális csürhe
2021. júl. 18. 02:47
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem ertetted hogy mit mondtam

Attol hogy feltetelezett meleg ezeket mondta az nem azt jelenti hogy minden egyes meleg ezt mondta

Azt a szemelyt ne fogadd el aki ezt mondta.

2021. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 Fero89 ***** válasza:
100%

Szegénykém, mesélj milyen kárt szenvedtél, a szörnyű istenkáromlástól. Borzalmas trauma lehetett szembesülni vele, hogy egyesek nem veszik komolyan azt amit te, mutassd hol fáj!

Mindeközben az olyanok mint a kérdező gyakorlatilag azt mondják nem kár a természeti katasztrófák áldozataiért, úgyis mind b#zisimogatók voltak, mármint biztosan hiszen csak azok halnak meg árvizekben, a templombajáró hithű keresztényeket kikerülte a víz.

2021. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
33%

Isten nem büntet.


Nem vagyok felháborodva.


A szöveged nem olvastam el.

2021. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 qkker1 ***** válasza:
73%

"A szöveged nem olvastam el."

Akkor mire reagáltál?

2021. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
48%
Igaz 34-es en sem ertem.
2021. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azt jelenti, hogy a kérdésre válaszolt. De nem olvasta el a téma taglalását és jó eséllyel a hozzászólásokat sem. Szerintem korrekt, valóban felesleges elolvasni a többit, a kérdés önmagában megáll és érthető.
2021. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy bünteti, olyan meg nincs, hogy "LMBTQ nemzet". Minden nemzetben vannak LMBTQ emberek, és minél inkább toleráns egy állam, annál jobb ott az életszínvonal is. Érdekes, Kanadát, Ausztráliát, Észak-Európát mindenki élhetőnek tartja és inkább oda igyekeznek az emberek, nem az LMBTQ állampolgárokkal keménykedő putri afrikai meg ázsiai koszfészkekbe, ahol évszázadok óta nem fejlődnek sehova. Innen nézve akkor hogy is van az a büntetés?
2021. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
0%
Most éppen gyalázták Szűz Máriát, mert Koncsita személyesítette meg. De a Mikulást melegnek állították be. Lehet tudta Isten előre, hogy gyalázkodnak majd az ilyenféle emberek... Csak nem egészségesek agyilag és lelkileg.
2021. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Ezek nem LMBTQ emberek, szimplán csak profithajhász senkik. Ne keverjük a dolgokat!
2021. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
0%
39-es de abban egyetértünk, hogy nem egészségesek agyilag és lelkileg?
2021. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!