Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ferenc pápa a HIT gyülekezetén...

Ferenc pápa a HIT gyülekezetének vezető lelkészével is találkozik Budapesten?

Figyelt kérdés
Németh Sándor jó barátja dr. Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úrnak, történelmi egyházzá is ők emelték a gyülekezetet.

2021. szept. 10. 15:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%
Csak itt a pápa alkalmazkodik a szektákhoz. Írtam én már többször hogy túl jó ez a pápa. Nem szigorú. Minden vallásnak o kéne parancsolni nemcsak a Katolikusnak azért Szent Péter utódja. Azt kéne tegye minden vallás amit ő mond és nem ő menjen másokhoz.
2021. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%

#10


Hát, ha én keresztény lennék még mindig, különválasztanám a szektát a hívektől.


A videó után, amit lejátszottak a pünkösdistáknál, történtek még események. Az alábbi képen, Ferenc pápa bal oldalán a neoprotestáns szektavezér, Kenneth Copeland látható:


[link]


Ez most kissé olyan, mintha Szent Polikárp lepaktált volna egy gnosztikus szektavezérrel.

2021. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

#12

Valószínűleg Szent Polikárp se értene veled egyet. Amikor megjelent az arianizmus, akkor se csak a hívekre koncentráltak, hanem megpróbálták meggyőzni a tévelygő püspököket is, sokuk el is hagyta az eretnek tanokat. Néhány éve történt hasonló egyik északi országban, hogy egy eretnek pünkösdi szekta vezetője katolizált. Tehát van értelme és pozitív hozadéka.

2021. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

" Minden vallásnak o kéne parancsolni nemcsak a Katolikusnak azért Szent Péter utódja. " - Ó!

Ezt ugye nem gondoltad komolyan?

2021. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
Németh Sándor nem fogja fogadni Ferenc pápát, annak előzetes kérelme ellenére sem.
2021. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%

Akár találkozhatna. Ferenc pápa nem az a fajta, aki elzárkózna más vallásúak elől.

Itt Budapesten a Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsával találkozott. Nem tudom, hogy ebben Németh Sándor benne van-e.

2021. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon egyszerű. Ad Ferenc pápa milliókat a nagykenetű testvérnek, Németh Sanyinak? Ha nem, akkor nem fog vele talákozni. Nézd meg, Semjén és Orbán milliókkal tömik ki rendszeresen, velük parádézik is.
2021. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%

#11 Köszönöm, de én, és sokan mások, nem kérnek a katolikusok alakoskodó és színészkedő vallásából.

Mellesleg nem szükségszerű egy nagy vezető, ha a különféle gyülekezetek megtanulnának együttműködni egymással.

Az egyháznak egy feje van, Jézus, az nem a pápa, nem Németh Sándor, de nem is Kálvin vagy Luther, én személy szerint földi vezetőket nem követek.

2021. szept. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
4%
Borzasztó ez az eretnek katolikus egyház. Ez a szekta sajnos 2 ezer év óta pöffeszkedik a hét dombon. Ez a nagy parázna, élén a luciferánus pápával, tömegeket vezet a pokolba. Vakok vezetnek világtalanokat. Németh Sándorék se jobbak
2021. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!