Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényeknek lehet morbid...

Keresztényeknek lehet morbid fekete humora?

Figyelt kérdés
Vagy a Sátántól jön?

2021. szept. 27. 22:11
 1/10 A kérdező kommentje:

Akartam írni egy viccet, de belegondoltam, hogy valaki megsértődne miatta, ezért nem tettem meg.

Ha megtenném, akkor én lennék a gonosz, vagy a másik túl érzékeny?

2021. szept. 27. 22:12
 2/10 A kérdező kommentje:
Megint olvastam egy kérdést, amire tudtam volna egy durvát... olyan gonosz vagyok...
2021. szept. 27. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Mária szűzen fogant, de a kisded születése után feltűnt 3 idegen pasi akik ajándékot hoztak neki...
2021. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
*foganta Jézust
2021. szept. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Pont ebben a pillanatban gondoltam erre én is. Lehet a fekete humor- démon okozza és meg kell tőle tisztulni.🙄
2021. szept. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
persze, nekem az van. sátánista black metált is élem
2021. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem szerencsés. Vigyázni érdemes az úgynevezett viccekkel, mert nem lehet tudni, kiben mit vált ki. Lehet hogy egy alapvetően jó szándékú ateista ember pont ezért fogja meggyűlölni a keresztényeket: mert látja, azok a saját vallásukkal is viccelődnek. Több olyan liberális emberrel találkoztam/olvastam, aki nem a kereszténység alaptanítása miatt (akár még szimpatikus is neki a felebaráti szeretet stb.), hanem pontosan a keresztény emberek életvitele miatt utasítja el a kereszténységet.
2021. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként Eddie Murphynek is fekete humora van nem?
2021. szept. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gungasam ***** válasza:
100%
A kérdés feltevése kettőzéses, a fekete humor ugyanaz mint a morbid humor. Elegendő az egyik jelző a dolog leírásához. Egyébként a válaszom: nyugodtan lehet fekete humora bármilyen vallásúnak, a lényeges, hogy eléggé érthető közegben legyen a közegben amelyben megnyilvánul.mert akinek van humora az nem sértődik meg.
2021. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A humor (vagy fekete humor) nem vallásfüggő. Ez az egyén személyiségének a része, hogy kinek milyen a humora vallástól függetlenül.
2021. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!