Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszel Istenben(Mennyei...

Hiszel Istenben(Mennyei Atyàban) És egyszülött Fiában Megváltó Jézusban? Jársz templomba vagy nem? Vagy gyülibe? Ha nem jársz mièrt nem?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 13:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
Hiszem hogy van Isten illetve a Szentháromság és hogy Jézus megvaltotta a világot és a Szentlélek által is történt mindez. Keresztény Református vagyok de tavalyig dolgoztam.a református egyháznak 4 évet és addig piszkálgattam míg otthagytam. Az első 2 év jó volt de cserelidott az egész vezetőség és az újak piszkaltak engem és nem bírtam tovább. Azóta ránézni sem bírok a református templomokra mert a mühely jut eszembe róla ahol dolgoztam. Azért szoktam.a katolikus meg az ortodox templomba járni. Meg a tomjen meg a szenteltvíz is jobb annál a gondolatnal ( a református templomban eszembe jut és látom magam előtt) hogy a műhelybe Olga miket mondott nekem meg mennyit veszekedtunk meg a kollégák se voltak jók mert az enyhébb sérültek elmentek és olyanok jöttek akik nem tudtak dolgozni
2021. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%

@10!


Mi az a sérülés? Milyen baleset?

2021. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%
#12 szuletese ota ilyen hogy nem tud se beszelni jarni se ...
2021. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13%

Nem hiszek istenben.

Van 3 szint. Amikor hiszel. Ez akkor egészséges, ha a környezetedben élő bölcsekre hallgatsz, az ő tudásukat próbálod magad elé rakni példának.

Nos nem. Én nem hiszek, már nem vagyok kezdő.

A második szint a tudás. Amikor már a saját szinteden megértetted isten létét.

A harmadik, amikor már beléd ivódott ez a "tudás", érzés, és úgy élsz, ezzel harmóniában.

Én itt tartok. Én élem istent, nem hiszek benne.


Istennek minden gyermeke. Jézus csak egy a végtelen gyermekei közül. Én is, te is, és mindenki a gyermeke. Én már voltam a mennyország"ban", és ott van minden, mindenki, aki a létezés játékában valaha szerepelt vagy szerepelni fog.


Csak az elmém templomát látogatom, de azt napi többször.


Gyülekezetből nem láttam még olyat, ahol ne lenne töménytelen istenkáromlás, negatív agymosás, tudatosság és érzelmek elnyomása, és isten ellenes, természet ellenes gondolatok terjeszzése.


Ha lenne istenhez hű gyülekezet, örömmel járnék.



Érdekel a túlvilág. Lényegében tudom is mi lesz velem, és ez további erőt és ösztönzést ad, hogy életemben istent szolgálhassam, és az unalmasabb részeket is átvészeljem.


Isten parancsa(i) körül forog majdnem minden ébren töltött pillanatom. Nagyon nagyon magas minőségbe és tisztaságban tudom követni isten törvényét, ez alapján teremteni az életemet.

Érdekel, és szüntelen tanulom, fejlődök benne.


Mindenki együtt lesz a mennyben a "szeretteivel", avagy mindenkivel. A mennyország maga a lelkek egysége.


Pokolból már kiküzdöttem magam életem elején, és többé nem is tudnék beleesni.


A biblia alapján isten "fia" a krisztusi fény. De ez már az enyém. A nevem lehetne kovács tibor krisztus is, mert krisztusi tudatom van. Valóban csak krisztus által, a jóság, szeretet, egység által tudunk kijutni a pokolból, hisz ennek hiánya a pokol maga.

Aki a kollektív szeretetet nem fogadja el magában, mint isten gyermekét, az valóban a pokolban szenved, ameddig el nem jut oda, hogy ezen változtasson.



Ha érdekel téged az igazi isten, szeretném nyitott elmével fejlődni, közelebb kerülni hozzá, nyugodtan rám írhatsz. :))

2021. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Ashadu alá ilaha il Allah wa ashadu anna muhammadan rasool Allah.


Tanúsítom hogy nincs màs isten kizàrólag Allah és tanúsítom hogy Mohammed Allah küldötte.


Nem hiszek a szenthàromsàgban, és azt àllítom hogy Istennek nincs fia.


Jézus prófétàt nem feszítették keresztre és ezt bizonyàra tanúsítani is fogja amikor visszatér közénk.


Abdullah

2021. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

11 vértanú tanusitotta már, hogy keresztre feszitették.

Mohamed meg nem volt próféta hanem egy rablóvezér. Üdvözlettel: Bené-regaz

2021. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#16:


Tévedsz.

Jézus vissza fog térni közénk, azért hogy legyőzze a "hamis prófétát" -aki NEM Mohammed (béke legyen vele) mint ahogyan ti tévesen gondoljátok ! - és tanúsítani fogja, hogy csupán Egyetlen Isten létezik a Világok Királya a Hatalmas Allah.


Mohammed (béke legyen vele) Isten üzenetének közvetítője volt, áldás és béke legyen vele.


A "hamis próféta" valóban el fog majd jönni, és mindenféle csodákat fog tenni, feltámasztja majd a halottat is, hogy eltérítse az embereket Allah útjáról.

De ez a próféta NEM Mohammed (béke legyen vele) Ő a Kegyes Korán közvetítője, Allah igaz követője volt.


Nem célom, hogy vitázzak, csak bemutattam a hitemet. In Sha Allah.


Abdullah

2021. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hiszel a hamis prófétában, Mohamedben. Ő már a pokolban van, béke ott nincs, csak gyötrelem. Gyötrődik Mohamed a bűnei és hamis prófétasága miatt.
2021. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Azért furcsa, hogy a legnagyobb (antikrisztusi) hamis próféta eddig a világon az iszlám vallást alapitotta. Nem-e lesz köze vajon az igazi antikrisztusnak az iszlámhoz?
2021. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem lesz hanem van köze. Csak Mohamed nincs a pokolban mivel az csak az ízeket napján nyílik meg
2021. okt. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!