Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszel Istenben(Mennyei...

Hiszel Istenben(Mennyei Atyàban) És egyszülött Fiában Megváltó Jézusban? Jársz templomba vagy nem? Vagy gyülibe? Ha nem jársz mièrt nem?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 13:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ítélet napja után nyílik meg a pokol. Addig a jók a tisztitotuzbe vannak már ha létezik olyan ez nem biztos de tegnap.hallottam a Szentmisén hogy a pap idézte Pált hogy mondott valamit hogy a vadat ki kell égetni vagy nem tudok hogy jó legyen. Hát az csak a tisztitotüzet jelenti meg mintha azt is mondta volna a pap vagyis Pált idezte hogy a menny előtt még lesz valami. A rossz emberek ék nincsen purgatorium. Legalábbis az én teologiám szerint csak a jó emberek van. Vazze ha mindenki a purgatoriumba kerülne akkor mindenki megtérne és senki nem kerülne a pokolba. A Biblia meg pont azt írja hogy kevesen vannak a kiválasztottak. De addig míg nincs iteket napja addig mindenki nyugszik csendben, nincs sem.a pokolban sem.a mennyben. A Szentek a mennyben vannak de azokat ne szamitsatok az átlagemberekhez mert ők életük során olyan közel kerültek Istenhez hogy ,,atistenultek,,. Szentek kevesen vannak, az átlagemberekhez kell számítani akik többen vannak. És több a rossz mint a jó ember akik a pokolba kerülnek.

Allah az lehet hogy az Isten de Mohamed az biztos hogy antikrisztus és Gábriel.angyal sem a min Gabrielunk hanem másik angyal lehet aki mohamednek beszélt. Sátán kiadja magát a világosság angyalának. Lesz itt még 100 év múlva bajunk az iszlámmal meg keresztenyuldozesek. Majd meglátnátok.

2021. okt. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A Star Wars-t jobban kedvelem. Annak több értelme van, mint a vallásoknak.
2021. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Katolikus vagyok, jarok templomba és hittan ra is hetente 2szer
2021. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem hiszek istenben, hanem tudom.

Én élem istent.


Tudom, hogy élt jézus, magam is láttam őt.

Ő nem egyszülött fia istennek, minden isten gyermeke.


Nem járok se templomba, se gyülibe, mert ezek erősen istenkáromló közegek, amiket elkerülök.

2021. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!