Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek hogyan telik egy...

Szerintetek hogyan telik egy nap a mennyben?

Figyelt kérdés
Mi történik pontosan ott, vannak órák, napszakok?

2021. nov. 18. 20:50
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
#10 nincsenek bolygók ez a nasa hazugsága hogy van mars jupiter meg ilyesmi csak az van amit latsz hold/nap/csillagok
2021. nov. 19. 10:33
 12/54 anonim ***** válasza:
82%
Ja, akkor jól van kérdező. Gondolom te még soha nem néztél bele csillagászati távcsőbe. Na de sebaj, fiatal vagy még, ami késik, nem múlik!
2021. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
81%

Jól van, észlény.

A napi laposföld-hívő kérdés is megvolt.

2021. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
82%
Vissza a középkorba II.
2021. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
#12 nem egy kamu tavcsobe kell nezni hanem olvasni kellene biblia teremtestortenetet
2021. nov. 19. 11:16
 16/54 A kérdező kommentje:
#13 meg mindig realisztikusabb mint hogy azsia fejjel lefelé van 🤣🤣
2021. nov. 19. 11:16
 17/54 A kérdező kommentje:

#14 aha tehát ha kitalál valamit egy tudós 2021-ben akkor nyugodtan felül lehet irni a Biblia szavait gratulálok...

Ráadásul Jezus 2 ezer évvel ezelőtt élt de ő mondta a szavai akkoris megmaradnak ha ég és föld elmúlik akkor mi jogon kotnyeleskednek bele ezek a tudosok akik szerint már halálra is van gyógyír meg feltalálják orok eletet

2021. nov. 19. 11:21
 18/54 A kérdező kommentje:
De a satannak pont ez a celja feligazsagokkal megtéveszti embereket es inkább neki hisznek (tudosok, NASA, fake űrutazók stb) mint a Bibliának
2021. nov. 19. 11:23
 19/54 A kérdező kommentje:
#13 mi koze a kerdesnek laposfoldhez megmagyaráznád?
2021. nov. 19. 11:27
 20/54 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, a kiírt magas röptű kérdésed és a mostani kommentjeid után szerintem valahogy így telik egy nap a mennyben:

Meghal a pápa, és felkerül a mennybe. Szent Péter üdvözli őt és kérdezi a nevét.

- Én vagyok a pápa - válaszolja.

- Pápa, pápa... mormogja Péter, és utánanéz a Nagy Könyvben. - Sajnálom, de ilyen néven senkit nem találok!

- De hát én vagyok Isten helyettese a Földön! - mondja a pápa.

- Istennek van helyettese a Földön? kérdezi Péter csodálkozva. Furcsa, ezt nekem sosem mondta senki...

A pápa rákvörös fejjel folytatja:

- Én vagyok a katolikus egyház feje!

- Katolikus egyház... sosem hallottam róla. De várj egy kicsit, megkérdezem a főnököt.

Hátramegy és kérdezi Istent:

- Itt van egy hapsi, aki azt állítja, hogy a Te helyettesed a Földön. Pápa a neve. Mond ez neked valamit?

- Nem, sosem hallottam, nem ismerem. De tudod mit, kérdezd meg Jézust, ő járt a Földön, hátha ő tud valamit!

Hívatják Jézust és elmesélik neki a szituációt. Ő sem tud semmiről, de hátramegy az irodájába és utánanéz az papírjai között.

Tíz perc múlva jön vissza, folynak a könnyei a röhögéstől.

- Ezt nem hiszem el - mondja elcsukló hangon a hasát fogva. Emlékeztek még arra a kis horgász-halász egyesületre, amit közel 2000 éve alapítottam poénból? Még mindig létezik...


Vagy pedig egész nap a fanatikus, 21. századi keresztény J.T. és más hívőkön röhögnek, akik az ókori zsidó elbeszélések minden szavát szó szerint veszik és az ősi pásztormeséken tengődnek továbbra is.

2021. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!