Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúihoz érdekből...

Jehova tanúihoz érdekből megéri beállni? Mennyire támogatnak és ki lehet-e szállni anyagi veszteség nélkül?

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 17:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
25%

Mi az hogy mennyire támogatnak? Nem fogja senki sem finanszírozni az egyetemed meg ilyenek:D


+ Nem szekta.

2021. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
19%
Újabb kereszteslovag... Ja nem, csak egy kispöcsű nyomi aki mások vallásából csinál viccet.
2021. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
67%
Jobb ha mész a római katolikusokhoz. Ott még a Caritason keresztül becsúszik valami. Vagy még jobb az ortodox mert ott is le leesik valami. Még van betegek kenete meg bunbocsanat. Szektak semmit nem annak.
2021. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
21%

#3


Még mindig nem szekta..

Bár én szívesen adnék neked egy helyesírási szótárat :D

2021. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
Semmilyen anyagi támogatást ne remélj, amennyire én láttam ez inkább viszi a pénzt. Az viszont igaz, hogy összetartó közösség, ugye kapcsolati tőke sose árt... Az egyik volt osztálytársam Jehovás és munkát mindig az ilyen ismerősein keresztül talált.
2021. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
32%

#5

Ameddig nem tudod hogy mire megy a pénz addig ne mondj ilyet 😅

2021. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
73%

Németh Sándor, jelenleg hitgyüli vezére, tanulmányozta a Jehova tanúival a Bibliát, majd azt mondta, hogy "ebben nincs pénz", utána alapította meg saját felekezetét.

Szóval ha egy ilyen kaliberű üzletember azt mondja, hogy nincs benne pénz, akkor nem éri meg érdekből betérni oda.

Szerintem semmilyen okból nem éri meg oda menni, de az megint más kérdés.

2021. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Mi szekta, ha ez nem az? Olyanok válaszoljanak akik nem ehhez a valláshoz tartoznak.
2021. nov. 26. 17:39
 9/36 anonim ***** válasza:
13%

Na miért szekta? Figyelek :D


Amúgy meg már olyan is válaszolt aki nem ebbe tartozik.

Üdv a való világban ahol anyuci meg apuci nem tesz mindent a segged alá.

Inkább húzzál dolgozni ;)

2021. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ki tudná ezt megmondani ha nem olyan aki benne van/volt a vallásban? 🙃
2021. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!