Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gyónáskor meggyónod, ha...

Gyónáskor meggyónod, ha maszturbáltál?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 23:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen. Különben mi értelme lenne gyónni.
2021. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy milyen nemű vagy. De fiatal lányként erről beszélni egy idős papnak nem nehéz egy kicsit? Én evangélikus fiatalemberként evangélikus lelkésznél gyóntam elég cifra dolgokat, de ez se volt egy fáklyásmenet. Becsülendő, ha tudsz erről egy pappal beszélni.
2021. dec. 27. 23:13
 3/34 anonim ***** válasza:
37%
Milyen perverz vallás ez
2021. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Ember.... nem kell részletesen elmondani hogy mit csináltál! Paráználkodtam. Ennyit elég mondani.
2021. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
94%
Van az evangélikusoknál gyónás? Én - szintén evangélikusként - azt tapasztalom, hogy noha elvileg van, gyakorlatilag alig része a napi gyakorlatnak, mert mindenki olyan katolikus dolognak tartja.
2021. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
Igen, meggyónom.
2021. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
18%
Ez sexuális zaklatásnak minősül.
2021. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy 😂
2021. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

7


"Az evangelikusok háromnegyed részben katolikusok és negyed részben majmolják a reformatusokat, nem tudtad?"


Ezt te találtad ki.

Már megint kezded.

Mihez járulnál hozzá, te szerencsétlen?


Az evangélikusok 100%-ban evangélikusok, és semmi szükségük nincs a te beteg uszításodra. Azt se tudod, mi az, hogy evangélikus, de hányszor elmondtad, hogy erőszakkal katolizálni kellene őket és te ebben segítesz.


Pont te beszélsz, aki a református táborban litániának hívod az áhítatot, meg vecsernyének?? :-D

2021. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%

Tudom én mi az: kétszer van a templom tetején, bennt meg a népnek háttal.allva imadkoz a pap, gyónnak, konfirmálnak, ostyát esznek és keresztet vetnek

A templomba van szentkep, oltár meg gyertya meg liturgia. Hisznek az átváltoztatásban. Ez a katolikus része. Minket abba utanoznak hogy Szűz Máriához nem imádkoznak, a papot tiszteletes úrnak mondják nem atyámnak és istentiszteletnek is mondják a Szentmiséjüket még nem Laudetur a köszönésük és nincs pont úgy a liturgián mint a katolikusban. Láttam.en evangélikus szentmisét és tudom milyen.

Unokahugom Reformátuskent evangélikus óvodába jár, béke vagyok betegedve a gondolatával is. Tanítják őket imádkozni. Térítik őket az evangélikus vallásra azért veszik fel.a reformátusokat is.

Én a lábam be nem tenném egy evangélikus templomba. Inkább az ortodox templomba megcsokoljam az ikonokat

2021. dec. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!