Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényeknél tényleg nem...

Keresztényeknél tényleg nem megengedett a csókolózás házasság előtt?

Figyelt kérdés

Római katolikus vallású vagyok gyermekkorom óta, de megmomdom őszintén még sosem hallottam erről. 19/F

Nen rég olvastam valahol, ha jól rémlik egy házasoknak szánt lelkitükörben, hogy minden testi érintkezés tilos a házasság előtt még a csók is. Nem magam miatt kérdezem, csupán puszta kíváncsiságból. Tudom nyilván vannak olyanok, akik már szexualitást is aktivan gyakorolják a házasság előtt. De most főként azokhoz szólna a kérdésem, akik vártak a szex-szel házasságig. Szóval mi a véleményetek erről? Van aki betartja ezt is?


2021. dec. 28. 13:21
1 2
 11/11 anonim válasza:
46%
Nem tilos. Egyébként ha 19 éves vagy még nem jöttél rá, de a házasság nagyot tud bukni a szexualitáson. Ha lesz egy prűd feleséged, vagy az ágyban egy önző férjed, majd megbánod, hogy ilyen hülyeségeknek bedőltél. Hidd el, nem ezen fog múlni a dolog... Persze up to you. Találhatsz más spirituális táplálékot, csak megjegyzem.
2022. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!