Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezhetnek megmagyarázhatatla...

Létezhetnek megmagyarázhatatlan gyógyulások, vagy csupán hoax az összes?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 12:32
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
97%

11.

"Ugyanakkor a szkeptikus énem még mindig azt mondja, hogy ez valószínűleg imádkozás nélkül is így történt volna,"


na, ezt nem tudhatjuk

lehet, hogy felrediagnosztizalt az orvos, vagy rosszul prognosztizalt, millio ilyen eset van

vagy mondjuk neha (de altalaban nem) elofordul ezzel a rendellenesseggel, hogy magatol korrigalja magat

vagy az ima segitett

nem lehet tudni


6-os voltam

2022. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
84%

#11


A Magzati Diagnosztikai Központban készült róla 3D ultrahang felvétel. A legmodernebb készülékkel - tudtommal 2 ilyen volt akkoriban itt Magyarországon. Egy komoly szakmai múlttal rendelkező orvos végezte a vizsgálatot.


Egy abortuszt egyébként ellenző nőgyőgyász nem szűrűn tanácsol olyat, hogy ha a saját feleségéről és gyermekéről lenne szó, akkor akkor az abortusz mellett döntene. Ez nem az "elnézett valamit, félrediagnosztizált" kategória.

2022. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
79%

A villámok is természet felettinek számítottak meg az istenek dobálták őket amíg meg nem tudtuk állapítani ez teljes mértékben természetes dolog.


Mikor jövünk rá hogy minél tovább fejlődik a tudomány úgy csökken a természetfeletti meg az isteneknek az ereje?

2022. jan. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
12%

"Mikor jövünk rá hogy minél tovább fejlődik a tudomány úgy csökken a természetfeletti meg az isteneknek az ereje?"


Már régen rájöttünk, hogy ez nem így van.

2022. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
80%

Dehogynem, az istenek addig dobálták a villámot amíg ki nem derült nem természet feletti a dolog.


De gondolom az a természetbe beletartozik, hogy valaki az utcán / akár sportoló minden jel nélkül elájul / meghal. Egyik pillanatról a másikra.

De ha ugyan így valaki meggyógyul akkor biztos isten volt.


Uraim ez egy vicc?

2022. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
6%

"De gondolom az a természetbe beletartozik, hogy valaki az utcán / akár sportoló minden jel nélkül elájul / meghal. Egyik pillanatról a másikra."


Ezt úgy hívjuk, elragadtatás. Az utolsó időkben sok ilyen lesz.

Ezt is vehetjük csodának.

2022. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
7%

14-es én éjszaka majdnem megfulladok minden nap. Orvosok kivizsgáltak, nem találtak semmit. Most egy olyan gyógyítóval beszéltem, aki azt mondja démon ül a mellkasomra és fojtogat, mert nagyon nagy hívő vagyok.

Ha a pap mellettem van és hangosan mondjuk a Miatyánkot és locsolnak szentelt vízzel, akkor elmúlik 5 perc alatt, ha ez nincs akkor nagyon sokáig tart és el kell futnom, akkor nem ér utol a démon. Legalábbis a római Vatikánból kiküldött démonvizsgálók ezt mondták. Orvos szerint erre nincs gyógymód.

2022. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

16#


Nem. Ezt úgy hívják, hogy hirtelen szívhalál és nem számít, hogy valaki sportolt-e valaha vagy sem. Sőt. Túlhajszolt embereknél valószínűleg hamarabb előfordul és minden bizonnyal már komolyabb irodalma is van neki. Nincs ebben semmi "csoda", hogy valaki meghal, inkább szomorú, mert az esetek nagy részében simán megmenthető, vagy még inkább megelőzhető lenne az ilyen haláleset.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=L8sPIMJ7iAc


https://www.youtube.com/watch?v=YEL_XYO-8C8

2022. jan. 18. 16:42
 19/47 anonim ***** válasza:
6%

18-as ezt a tudomány nevezi így, mi hívők másként hisszük.

Ahogy a víz vérré válását tudományosan megindokolták, hogy vörösre festő baktérium szaporodik el. De akkor megkóstolták az akkori ókoriak és vér íze volt, nem voltak ám akkor agyilag zoknik, mint most gondoljuk. Ha én vörösre festett vizet látnék, megízlelném. Ha vér, leborulnák.

2022. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
76%

"Ha én vörösre festett vizet látnék, megízlelném."

Ne haragudj hogy ezt mondom, de neked elmentek hazulrol, ha random veresnek tuno vizekrol ugy akarod megallapitani hogy tenyleg veres-e, hogy kostolgatod.

2022. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!