Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezhetnek megmagyarázhatatla...

Létezhetnek megmagyarázhatatlan gyógyulások, vagy csupán hoax az összes?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 12:32
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Értem, hogy mit akarsz mondani. Volt esély mindenre, de ez függetlenül minden hókuszpóktól bekövetkezett volna, mert egy közös mintát lehet látni az események mögött.


Magyarán, még nem értjük, hogy mi történt, de ez nem jelenti azt, hogy bármilyen természetfeletti volt a háttérben.

2022. jan. 29. 09:17
 32/47 anonim ***** válasza:
64%
29: Kicsit off-topikra keveredtünk, de egy elméletet be kell bizonyítani ha tényként akarjuk kezelni. A számítógépes modellezés az nem egyértelmű bizonyíték, kizárólag közvetett. Te táplálsz be minden adatot a modelledhez, ergo addig tekerheted a programot, amíg a kívánt eredményt el nem éred. Ez olyan, mint a Sötét Anyag, hogy másik példával éljek. Szintén nem bizonyított, mégis bevették a képletekbe, hogy értelmet nyerjenek mert nélküle nem tudják megmagyarázni a galaxisok viselkedését. Szóval technikailag a Sötét Anyag egy hézagkitöltő.
2022. febr. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
89%

29:

Szóval vissztérve a kérdésedhez, az a lényeg, hogy vannak olyan gyógyulások amiket nem tudnak megmagyarázni, de az nem feltétlenül jelenti azt, hogy hoax, vagy csoda.

2022. febr. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
6%

Én rájöttem, hogy a fluoridos fogkrém miatt van szívhalál. Mostanában sok.

Ti is dobjátok el azonnal, amíg nem késő!

Ez nem csoda, hanem igaz.

2022. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

#34


Ezt a trollképzőben tanultad?

2022. febr. 1. 13:03
 36/47 anonim ***** válasza:
37%

34-es ez nagyon komoly, magamon is észrevettem, EKG nem mutatta ki olyan rosszul voltam és a orvos mondta, hogy ne használjam, mert szívmegállást okoz.


[link]

[link]

2022. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta használok fluoridos fogkrémet. A vízben is ott van, meg más helyeken is. Ne mondd, hogy erre lehet mindent visszavezetni, mert ezt nem hiszem el.
2022. febr. 1. 15:06
 38/47 anonim ***** válasza:
8%
Figyelj, éjszaka megfulladsz és azt írják majd (ha írnak rólad) hogy tragikus hirtelenséggel elhunyt. Kész. Nem nyomoz senki.
2022. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
91%

Ja, mert ilyenkor nincs ám boncolás!

Csak beborítják a sírgödörbe, igaz?

2022. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
88%
Ja, és nem boncolják fel, nehogy elkapják?
2022. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!