Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezhetnek megmagyarázhatatla...

Létezhetnek megmagyarázhatatlan gyógyulások, vagy csupán hoax az összes?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 12:32
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

"Ha én vörösre festett vizet látnék, megízlelném."


Aztán kapnál valamilyen f@sza fertőzést vagy mérgezést. Nagy ötlet.

2022. jan. 18. 17:08
 22/47 anonim ***** válasza:
47%
Milyen balvanyimádóak itt egyesek hogy a vért eszik. A másikat meg locsolgatják szenteltvizzel meg mondják a Miatyánkot, éppen tomjénezhetnék is mert egy megszállott. És még mondja valaki hogy Isten dolga az ítélkezés nem az emberé? Az ember nem hagyhatja a másik ember Szemere a tevelygéseit?
2022. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Ja jut eszembe. A kérdésem miért került át a valláskritikából a vallásba? Már bocs, de ez egy kritikus kérdés volt, nem egy pro jellegű eszmecsere.
2022. jan. 18. 19:16
 24/47 anonim ***** válasza:
7%

Azért került át, mert nem kritika, mindig voltak megmagyarázhatatlan gyógyulások.

Amúgy nem minden random véresre változott lavor vizet kóstolnák meg. Ha nem kimennék pl. spanyol partokra és az egész óceánnak az a szakasza vérré változik közben örömóda hallatszik a felhők közül, akkor biz én megkóstolnám a vizet, hogy vér íze van-e. Szerintem minden normális ember megtenné.

Nem arra gondolok, hogy kórházban a műtős orvos véres vizet odanyomna, mert ugye az nem csoda.

Pl. Jézusnak a borát is megkóstoltam volna, hogy tényleg előtte víz volt utána bor lett belőle. Ha nem így lett volna, akkor nem hittek volna annyian. Mondom: Ne nézzétek idiótának az ókori embert. Ugyanolyan értelmi szinten voltak mint ti vagy amilyen degenerált a mostani társadalom, talán okosabbak voltak is nálatok. Katedrálisokat sem tud most senki építeni, akkoriban 1200-ban jött egy ember, hogy ő bizony fel tudja építeni és felépítette.

Michaengelo jött a semmiből és megcsinálta márványból a híres szobrát, addig soha nem hallottak róla. Mert Isten küldte. Ki van most olyan, aki ilyet tud csinálni? Senki.

2022. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

"Azért került át, mert nem kritika, mindig voltak megmagyarázhatatlan gyógyulások."


Akkor az Egészségbe is átkerülhetne, ott legalább hiteles válaszokat kapnék, nem esti meséket.

2022. jan. 18. 19:45
 26/47 anonim ***** válasza:
0%
Amit írtam a 24-ben, abból mi volt neked a mese?
2022. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező, te most fel tudsz építeni egy katedrálist vagy megtervezni hogy meg is álljon azért az alapján?
2022. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
23%

Az, hogy valamit nem tudsz megmagyarázni a jelenlegi tudásoddal, közel sem jelenti azt, hogy hoax.

Vannak esetek, mikor csak teóriákkal rendelkezünk, de tényeink nincsenek.

Ilyen pl a Big Bang Theory (az Ősrobbanás Elmélete), hogy egy kívülálló példát hozzak. Ezért is Big Bang Theory a neve, nem pedig Big Bang Fact.

Remélem segített a hasonlat.

2022. jan. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Jelenlegi ismereteim szerint, attól, hogy ez egy elmélet, még semmi sem bizonyítja azt, hogy nem így történt volna.


Az ősrobbanást teljesen le tudják modellezni, végig tudják kísérni a folyamatot. YouTube-on Dávid Gyula az egyik előadásán le is vezeti.

2022. jan. 29. 07:50
 30/47 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező


Nekem jósoltak kártyából és bejött. Akkor a kártya jóslás is működik?

De ugyan így nem csak Isten "segített" meggyógyulni rengeteg embernek hanem sok ezoterikus dolog is. Akkor azok is működnek?

2022. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!