Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek ha vágyódom a...

Mit tegyek ha vágyódom a Paradicsomba?

Figyelt kérdés
szorongat ez a kettő: vágyódom elköltözni és Krisztussal lenni, mert ez sokkal jobb mindennél; 24 de miattatok nagyobb szükség van arra, hogy életben maradjak. Hívő vagyok, református keresztyén akinek néha elege van ebből a börtönbolygóból. Bár ott lehetnék a Paradicsomban! Ki próbálni új dolgokat, mint a valóságmozi stb...
2022. febr. 2. 20:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%
Élj úgy, ahogyan Krisztus tanította.
2022. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Néha unalmas imádkozni, mindig ugyanazt elmondani. Bár másként élek, mint a hitem előtt. Csak sajnos alig lehet legyőzni az egónkat.
2022. febr. 2. 20:13
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
Vállalj közhasznú munkákat.
2022. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

1.Látogass meg egy szakembert.

2.Fel kellene nőni.

2022. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
77%
Jobban ki vagy akadva mint én xd
2022. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

1. Szakemberem Jézus Krisztus.

2. Még nem nőttem fel annyira mint te

3. Szerintem még Pálnál is jobban kivagyok akadva!


20Ezért várom és remélem, hogy semmiben sem fogok szégyent vallani, hanem mint mindenkor, úgy most is Krisztust egészen nyíltan fogják magasztalni énértem, akár életben maradok, akár meghalok. 21Mert nekem az élet Krisztus, és a meghalás nyereség! 22Ha pedig az életben maradás az eredményes munkát jelenti számomra, akkor, hogy melyiket válasszam: nem tudom. 23Szorongat ez a kettő: vágyódom elköltözni és Krisztussal lenni, mert ez sokkal jobb mindennél; 24de miattatok nagyobb szükség van arra, hogy életben maradjak!


Az egész családomat megpróbálom megtéríteni amint lehetséges e életben!

2022. febr. 2. 20:45
 7/29 anonim ***** válasza:
Keresd fel a legközelebbi zöldségest.
2022. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Eh, ne beszélj zöldségeket ;)
2022. febr. 2. 20:55
 9/29 anonim ***** válasza:

Teremts magad köré paradicsomot most, miért kell erre várni? Isten országa ott van, ahol Jézus Krisztus van.

Isten országa tehát vagy már ezen a földön elkezdődik valakinek az életében, vagy nem kezdődik el soha, mert Isten országa csak ott valósulhat meg, ahol Ő az Úr, ahol belső meggyőződéssel járják a hit útját, és akaratát cselekszik.Erre a csodálatos és örök életre hív minket a mi Urunk Istenünk!

Lehetünk a mennyek országának boldog állampolgárai még ma. [link]

2022. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem paradicsomot akarok, hanem Paradicsomot! :) Igen, valamennyire érzem a Fényt bennem, de ez még nem a legjobb.
2022. febr. 2. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!