Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgyis lehet valaki keresztény...

Úgyis lehet valaki keresztény hívő, hogy Baphomet tetoválás fedi az illető bőrét?

Figyelt kérdés

És mondjuk az adott személy meg akar térni, de csináltatott ilyen tetoválást, mert jó ötletnek tartotta.

Okoskodók kíméljenek, csakis értelmes válaszokat várok! Köszönöm.



2022. febr. 12. 23:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az ember sok butaságot és ostobaságot követ el élete folyamán. Nekem is voltak ilyenek. Ám amikor megtaláltam és rátaláltam Jézusra és megbékéltem általa az Atyával az élő Istennel igyekeztem minden dolgomat helyére rakni. Ami olyan volt azt vissza adtam, ami olyan volt azért bocsánatot kértem, ami olyan volt azokat elégettem megsemmisítettem, ami olyan volt azokat a kapcsolatakat megszüntettem. stb.


A tetoválás sincs máskép. Oktalan fiatal korban pénzért történő tetko varrat felrakását is bánja az ember megtérését és újjászületését követően, ezért, ha van rá mód és lehetőség, igyekszik valahogy eltüntetni azt. Utólag az ember már nem büszke az ilyesmire, ami anno annak idején évekkel korábban menőnek tűnt és látszott.

2023. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Természetesen Krisztus azt nézi,hogy mi van belül,a szívedben s nem mi a te bőrödön,azonban nem lehetsz ellentmondásban önmagaddal. Pl. egy istentelen jelmondat,jelkép kívül a bőrödön és Isten dicsőítése szívedben,szádban.
2023. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!