Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hisztek Istenben?

Hisztek Istenben?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 16:46
1 2
 1/17 anonim válasza:
79%
Természetesen, hiszek
2022. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Igen, hiszek
2022. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Biztos van valami felsőbb hatalom, aki mindent megalkotott. Hinni szeretnék benne.
2022. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Ez valami társadalom kutatás akar lenni?

Miért nem szavazást írsz ki? Ott ki lehetne jelenteni anélkül is hogy lepontozna az aki másban hisz.

2022. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Igen Zeuszban, ő a legerősebb.
2022. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Thor is tud villámokat csinálni. Így egyszentin lehet nagyjából Zeusszal. Odin meg erősebb Thornál úgy hogy Odin lesz a legerősebb.
2022. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Jézus megszólított 2002-ben, azóta nem vagyok elválasztva Isten szeretetétől. Tehát ez olyan hit, ami valóságos. Szóval nem emberek beszélték belém vagy én csak úgy kigondoltam. Jézus valóban feltámadt és él. Áldjon Benneteket!
2022. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
Odin nem lehet a legerősebb mert Fenrir erősebb nála. De Zeusznál nincs erősebb.
2022. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Giselle

Mit mondot neked?

Miért beszélt veled? Mi olyan extra benned hogy veled beszél és másokkal nem?

2022. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%

Jézus hív gyertek én utánam, küzdőkre vár csak győzelem. Isten vég nélkül szeret. Evangélikus énekekben van ilyen szöveg és közben folytak a könnyeim, tisztára mosta a szívemet.

Elhívott még a teremtés előtt, csak én bennem most tudasította. A feladat: a hitben hajótörést szenvedett hívőkért imádkozni, segíteni Nekik.

Különben semmi extra nincs bennem, max. az, hogy Jézus élete van bennem. Tudom Hozzá tartozom. Tűzfal körülöttem ez a Mennyei kegyelem.

Akik ismerik, szeretik, követik Őt azokohoz is beszél. Nem csak hozzám. Van fent YouTube-n a Megtérők imája. Bizonyságokkal is tele van. Kit, hogyan szólított meg. Caramel, Mező Misi, Malek Andi, Oláh Gergő is élvezi ezt a krisztusi szeretet, hogy ismert embereket említsek.

Remélem Téged is megszólít, keresed Őt!

2022. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!