Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Zabigyerek vagyok vallási...

Zabigyerek vagyok vallási szempontból, mert a szüleim csak polgári házasságot kötöttek?

Figyelt kérdés
Tényleg az lennék? :-(

2022. febr. 20. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne torodj ele, ez mar senkit nem erdekel
2022. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De én akkor sem akarok törvénytelen gyerek lenni.
2022. febr. 20. 12:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor keresztelkedj meg ha eddig meg nem voltal, az eredendo buneid igy begbocsatast nyernek
2022. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért lennél az? Te az vagy, aki te vagy.
2022. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Istennek értékes teremtménye vagy! Annyira, hogy egyszülött fiát küldte el a földre. Hogy, aki hisz a Fiának el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

A Biblia egy térkép, ha kérsz bölcsességet Istentől, akkor adhatja ezt a választ, hogy megvédjen az esetleges csalódásoktól. Ha nem kérsz tanácsot Ő akkor is szeret. Mint ismeretes van, aki csak a saját hibájából tanul...

2022. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem… alapból akkor lennel ha a szüleid elhagytak volna egymást… ha még mindig együtt vannak akkor nem vagy zabi gyerek

Polgári házasság elott a keresztény házasság volt a törvényes mert ezt elismerte az összes keresztény állam és ezzel meg örökölték a jogokat és rangokat!


Azaz a keresztényi házasság egy olyan fu kicsit látott el amit ma a polgári mivel ez számított hivatalosnak!

Amugy akkor lennel fattyú ha nem lenne keresztényi vagy polgári házasság ! 😅😂 apai ágról még ma sem orokolhetne ha csak nem csinálnak dns tesztet!

2022. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocs, nem ide akartam ezt írni😜😅😂🤣
2022. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#5 nem baj. Ide is jó volt egynek. :)
2022. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jaja, az első bekezdés.
2022. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#3.

Hol volt arról szó, hogy kereszteletlen vagyok??? Arról volt szó, hogy a szüleimnek csak polgári esküvője volt, de ők is meg vannak keresztelve, meg én is.

2022. febr. 20. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!