Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik vallás tiltja a borotva...

Melyik vallás tiltja a borotva használatát a nőknél?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársnőm elég igénytelenül néz ki, és megkértem, hogy az étvágyam megőrzése érdekében kiirthatná a kutyáját. De tök higgadtan azt válaszolta, hogy a vallása miatt nem teheti meg. Ez melyik vallás, mert erre még gugli bácsi és wiki néni se tudott választ adni?
2010. szept. 11. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom,hogy van-e ilyen vallás. De aki nem borotválja az intim tájékát,az nem igénytelen,csak nem követi a divatot. Nem akar bőrbetegséget vagy valamilyen női betegséget kapni.
2010. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Én sem tudom, milyen vallás, de hogy te egy tapló vagy, az biztos... Most őszintén, ki nem sz*rja le a te étvágyadat? :D Költözz ki valami lakatlan szigetre, hogyha ennyire zavarnak az emberek, akik nem olyanok, mint te.
2010. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem igenytelenseg, hanem tisztasag vagy higenia lenne,

de nem kell feltetlen borotvat hasznalni ahhoz, hogy megszabaduljon valaki a szorzetetol,

foleg ha nem is akarja.


Nagyon sokan nem hasznaljak a borotvat es megis apoltak es tisztak, a borotvat a mai tinik hasznaljak, affele hobort divat lett!

2010. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Mohamedán vallásoknál van ez azt hiszem.
2010. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
73%
Lehet van ilyen vallás,nemtudom.. de azt tudom hogy 2-3 éve ez a "divat" hogy Tiltja a vallásom..és ezt mindenre rámondják mert "jópofa", általában 14-17 éves élőlények használják ezt a kifejezést :D de előfordult idősebb generációknál is már a történelem során.
2010. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Jajjj én azt hittem, hogy ölje meg a kutyáját.. :S :D Amúgy szerintem személyes hit miatt..
2010. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Biztos nem muszlim, a muszlimáknak (muszlim nők) a nemi szervüket is borotválni kell... (Ha jó az információm, de lehetséges a tévedés.)

Szerintem a keresztény vallás valamelyik ága...

2010. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem intim tájékon, hanem a hónaljkutyát, arra értette, emberek!
2010. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Most komolyan mi bajod van ezzel? Évezredekig csak a krvák szőrtelenítettek, tisztességes nő nem. Ma általában szőrtelenítenek a nők, de nem mindenki. És szerintem pont annyira gusztustalan, mint egy szakállas pasi: semennyire. Az ő dolga, te meg ne szólj bele.
2010. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Muszlim nőn NEM LEHET semmiféle szörzet. Első kézből.
2010. szept. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!