Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted van élet a halál...

Szerinted van élet a halál után? Igaz amit a biblia állít? Valóban van menny és pokol?

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 17:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
74%
15# Én sem élek katolikusként.És igen az átélt dolgok csak nekem számítanak.Nem is akarok senkit megtéríteni.Sőt el sem szoktam mesélni,mert maximum hülyének néznek.Furán néznek rád.Egyszer mindenki megtudja...
2022. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
59%
21 Igen én is hívőként így vagyok vele. Számos dolgot megtapasztalunk és tényleg nem szabad elmesélni, mert hülyének néznek. Sokszor gondolkoztam rajta, hogy Isten is végülis olyan titkolózva létezik, mert a sok idióta a világban rácsimpaszkodna és lehúznák a mélybe.
2022. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

20# ja biztos, gyerünk bizonyitss be.

Ja nem tudsz.

2022. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
25%
21# nekem is voltak random szerencséim, az pedig sosem istennek köszönhetően van ez.
2022. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
60%
Nincs élet a halál után.
2022. márc. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem mindannyian felébredünk ebből az "álmunkból" halálunk után. És sokan mondják azt, hogy de rosszat álmodtam, de már vége hála az égnek. És akkor felébredsz Isten mellett és tök mindegy mennyit szenvedtél itt, ez csak álom lesz.
2022. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
0%
Nincs ELET a halal utan! Olyan buta kerdes, mintha azt kerdezne valaki, hogy terem-e almat az almafa, miutan kivagjak, feldaraboljak es elegetik a kazanban! Mintha azt kerdezne, hogy hany darab almat terem az almafa, miutan igy kivagtak, feldaraboltak es teljesen elegettek. Teljesen ostoba meg a kerdes is. Az is fura, hogy ma, a 21-ik szazadban ezt emberek nem fogjak fel. Azonban Mindenhato, Teremto, Mennyei Atya es a Vele kapcsolatos mind vannak, leteznek es igazak. Na, akkor ez most, hogy lehet - kerdezhetne valaki... Majd leirom, vagy maganban, ha valakit erdekel. Szep napot mindenkinek. (Nem vagyok semmilyen szektanak, es semmilyen vallasi kozossegnek a tagja, magan uton doktoroltam olyan tudomanybol, ami a Bibliaval kapcsolatos.)
2022. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!