Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan keletkezett a világ?...

Hogyan keletkezett a világ? /Statisztikai Felmérés! /

Figyelt kérdés

Iskolában feladat, hogy felmérést kell készíteni, hogy a világ hogyan keletkezett.

1. Ősrobbanás

2. Isten


2010. szept. 16. 18:02
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
0%
én nem naon hiszek istenben, de végülis ha van akkor hogyan, és az ősrobbanás is hogyan? és az hogyan és az és... nem tom
2010. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Ez egy felmérés! A tanár adta. Én nem tudok válaszolni ezekre a kérdésekre.
2010. szept. 16. 18:06
 3/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, ki adott fel ilyen hülye leckét, de ennek így nem sok értelme van, mert akár Isten is csinálhatta az ősrobbanást. Az ősrobbanással (ha tényleg az történt) csak az anyagi világ jött létre, Isten pedig nem az anyagi világ része.
2010. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Légyszives válasszatok az 1-es, vagy a 2-es közül, mert így nem tudok statisztikát számolni! Köszönöm! :)
2010. szept. 16. 18:11
 5/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet választani, ugyanis a kettő nem zárja ki egymást. Komolyan, ki az a begyepesedett és tudatlan tanár, aki ilyet ad fel?
2010. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
92%

Ha már szavazni kell, akkor: 2.

Ne csak a fizikáját nézzük, hogy valaki hogyan képes ilyet csinálni, hanem az értelmét is. Gondolj csak bele. Tudsz gondolkozni! Nagyon leegyszerűsítve: Egy robbanásból, hogyan jutunk el addig, hogy, lesz egy ilyen intelligensnek mondható élőlény, mint az ember? Persze eléggé felfoghatatlan hogy valaki csettint egyet, és puff kész a "csokapik". De az is, hogy egy robbanásból ez alakulna ki, amibe most élünk. Nézz csak ki az ablakodon!

2010. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Én értem a problémát, de fogd fel úgy, mintha az lenne a kérdés, hogy hiszel-e Istenben, vagy nem!
2010. szept. 16. 18:16
 8/48 anonim ***** válasza:
45%
inkább 1., de úgy egyik sem. Inkább egy enregia, de mondjuk az is kérdés az miből, de a buddhista szerzetesek tudják :)
2010. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
42%
Ez csak arra jó, hogy a tanár lássa ki milyen beállítottságú, mennyire vallási vagy világi gondolkodású. Máskor is szoktak lenni ilyen értelmetlennek tűnő feladványai?
2010. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Én értem-csak egy felmérést kell készíteni, hogy a közvélemény mit gondol.

Nem vagyok hívő, ezért mindenképp 1.

2010. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!