Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényből lehet Japán Idol?

Keresztényből lehet Japán Idol?

Figyelt kérdés
Isten elítélné?

2022. máj. 2. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Istent pont nem érdekli, hogy kicsoda Japán idol. Legalábbis a Biblia egy szót sem ír a távolkeletiekről...

Nem érzem az összefüggést. Nem tudom, hogy magadra vonatkozik-e a kérdés vagy nem, de szerintem az nagyobb akadály, ha az illető nem japán...

2022. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ott akár még egy polipból is lehet.
2022. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Xd isten nem mindig arról papol, hogy nem szabad gyűlölködni meg ítélkezni? Ezek alapján kétlem, hogy elítélné.
2022. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán esélyes. Japánban kb csak pár % ember keresztény, így elég kicsi a valószínűsége, ha meg nem japánból érkezik, akkor meg nem japán idol ugye. :)

De ha azt nézed, hogy egy idol hasonló, mint egy influencer, akkor lehet akármilyen vallású is :D

2022. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, és nem azért, mert keresztény, hanem, mert a japánok egy bizonyos tekintetben elég rasszisták tudnak lenni a külföldiekkel.
2022. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
5 Én nem is rasszistát mondanék, inkább óvatos vagy bizalmatlan. Semmiképpen nem nevezném rasszizmusnak. Mármint nyilván ott is létezik, de nem az az alap.
2022. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom mondani, amit kint élő ismerőseimtől tudok, őket már érte hátrány azért, mert nem japánnak, hanem európainak születtek.
2022. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Ja, már ha a származásuk, és nem a hozzáállásuk miatt érte hátrány őket.
2022. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk egyikük sem akart japán idol lenni, a hozzáállásukat te meg biztos nagyon jól vágod így ismeretlenül is.
2022. máj. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Aki alkalmazkodik, annak nincsenek gondjai ott sem. Ha megtartja a magyar kivagyiságot, azt nagyon nem szokták díjazni.
2022. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!