Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Buddhisták vagy azok akik...

Buddhisták vagy azok akik szimpatizálnak a vallással! Nektek teljesült már kívánságotok?

Figyelt kérdés
Szimpatizálok a vallással, szeretek elmenni buddhista teplomokba, valamiért nagyon megnyugtatónak tartom a helyet, ilyenkor mintha úgymond "alfa" állapotba kerülnék, teljesen ellazulok (remélem érthető). Történt múltkor, hogy a sztupánál körbementem, megpörgettem a harangokat és kívántam valamit, ami másnapra teljesült. De ennek a dolognak a teljesülésének az esélye a 0-val volt egyenlő. (Előtte is egy hónapig gondoltam erre a dologra, hogy milyen jó lenne ha megtörténne, de akkor nem történt meg) Teljesen elragadtak az érzelmek amikor ez megtörtént, elkezdtem örömömben sírni, ugyan is pontosan úgy történt, ahogyan elképzeltem és szerettem volna. Ezután az eset után, otthon meditáltam és kértem egy beteg állat gyógyulàsát, ami szintén megtörtént, pedig nem sok esély volt szegénykémnek a túlélésre. Veletek történtek már hasonló dolgok?

2022. máj. 19. 19:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
8%
Miért nem Jézusnak hiszel?
2022. máj. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
7%
Ő legalább szeretete tanít, S nem az üresség megtalálására...
2022. máj. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem.
2022. máj. 20. 03:39
 4/32 anonim ***** válasza:
7%
Komolyan gondoltam, üresség,ahol egyedül te vagy és senki más... Imádkozás, ahol te vagy és Isten. Sztem van különbség.
2022. máj. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudsz erről a vallásról.
2022. máj. 20. 07:10
 6/32 A kérdező kommentje:

De bemásolok neked ide egy másik kérdéshez írt választ, ami tökéletes leírja amit én is érzek.


"Nincs semmiféle végítélet, kárhozat, velem vagy ellenem felfogás, végletekig ellenzi azt, amelyet a Bibliában az ószövetségben Isten önmaga tett, a kiválasztott népét gyilkolásra utasította, vagy önmaga pusztította el a föld népességének egy részét, csak mert az elvárásai szerint gonoszak voltak. A Buddha csakis jó érzésre tanította az övéit, és nem volt büntetés azokra, akik nem értenek vele egyet, és nem is lesz."

2022. máj. 20. 07:11
 7/32 A kérdező kommentje:
Hidd el, próbáltak kereszténynek nevelni. Nem jött össze, sohasem tetszett az a vallás. De még mindig nem ez volt a kérdésem és nem is akarok ezen vitatkozni.
2022. máj. 20. 07:12
 8/32 anonim ***** válasza:
33%
Nekem az a kívánságom, hogy buddhista országokban ne üldözzék a keresztényeket és más vallásúakat, remélem, hogy egyszer teljesül.
2022. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
8-as! Nem ez volt a kérdésem.
2022. máj. 20. 15:51
 10/32 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok értelmesen válaszolni, miért írtok ide?
2022. máj. 20. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!