Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Normális keresztények akik...

Normális keresztények akik lemondanak földi élevezetekről és azt mondják majd inkább a halál után a mennybe élnek?

Figyelt kérdés
Sok keresztény lemond földi életéről inkább a mennybe élvezi majd a földön le mond róla. És ha nem lesz menny? Most kell élni az egy élet a biztos
2022. máj. 24. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Menny nem lesz, volt van és

hanem folyamatosan létezik örökké. Ellenben föld nem lesz mindig és nem is volt mindig.

2022. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Trollkérdés.
2022. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen most kell élni élvezni életet
2022. máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Az élet élvezete nem egyenlő a test kenyeztetėsėvel. Minnél inkàbb kenyezteted a tested annál nehezebben elėgíted ki testi szükségleteidet, sohasem lesz elég ès boldogtalan maradsz. A lélek és

A szellem kenyeztetėse ugyanolyan fontos, és csak azzal valósulhat meg az igazi harmónia.

2022. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Ha úgy vesszük nagyon kevés az ilyen keresztény. Pl, ha valakinek autója van, az nem keresztény az én szememben, hisz szennyezi a levegőt leszarva ezzel is másokat, hogy mi lesz velük, hogy lesz e levegő vagy sem, pont leszarja az illető, aki sikeres és gazdag, az sem igazi keresztény, hisz a földi javaknak él. Hozzáteszem, én nem vagyok keresztény, de ettől függetlenül tudatába vagyok annak, hogy önző féregnek lenni nem nyerő. 😉
2022. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
#5: Persze teljesen mindegy, hogy mire használja az autóját. Akár arra használja, hogy utazgasson, akár arra, hogy eljusson segítségre szoruló embereken, hogy segítsen nekik, mindegy, rossz keresztény, mert szennyezi a levegőt, ezzel lesz*rva másokat.
2022. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Isti22 ***** válasza:

1) Nem kell lemondani az élvezetekről. A vallások csupán igyekeznek észben tartatni veled, hogy nem az élvezkedés a lényeg. Ezzel egy ateista is tisztában van.


2) Ha mégis van örökké tartó túlvilág, akkor egyáltalán nem éri meg "élvezkedni" a rövid evilági lét során.

2022. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!