Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnös ember vagy? Szükséged...

Bűnös ember vagy? Szükséged van Isten kegyelmére Jézusra hogy ne juss pokolra halál után? Megtartod parancsait? Ha nem örök gyötrelem halál utan

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

"A torkosság" Na meg, szerintem SENKI nem kerül pokolra azért, mert szeret enni, egy bizonyos ételt vagy édességet. Maximum csak önmagának árt a helytelen táplálkozással, és ha túl sok édesség, akkor kövér lesz, meg kihullanak idő előtt a fogai. (bár ez főleg a kérdezőnek szól)

2022. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

1. Fogalmazd meg, hogy mitől bűnös a bűnös ember a te nézeted szerint.

2. Nincs szükségem rá

3. Minek tartanám meg, amikor a te hitvallásodba tartozó emberek mészárolták le, közösítették ki a legtöbb embert, mert nem voltak hajlandóak felvenni egy vallást, amit rájuk akartak kényszeríteni

4. Saját magad bizonyítottad be, hogy a harmadik pontomnak létjogosultsága van.

2022. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 qkker1 ***** válasza:
Kérdező nem unod még ezeket az álkérdéseket?
2022. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Igen az vagyok.

Még mindig nem teljesen szeretetből, pozitivitásból élek, de közel vagyok hozzá.


Istennek nincs kegyelme. Kegyelme csak annak van, aminek kegyelme nélkül rossz történik veled.


Jézus egy ember votl 2000 éve, mint most te vagy én. Ő egy semmi a szememben a spirituális fejlődésemet tekintve( példaképem évek óta, de nem befolyásol az ő létezése).

Nekem a krisztus kell, a krisztusi fény.


Halál után nincs pokol. Csak az életben teremthetsz magadnak poklot. Halál után már újrs érzed isten lényét.


Én nem teremthetek magamnak poklot többé. Fizikai képtelenség. Túl fejlett vagyok hozzá.


Nincsenek parancsok. 1 törvény van, és erre próbálok minék inkább ráhangolódni, hogy istent szolgálhassam a lehető legnagyobb módon.

2022. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szükséged van Isten kegyelmére Jézusra hogy ne juss pokolra halál után?"


Nincs. És az sem érdekel, ha a pokolra jutok.

2022. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!