Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valóban egy keresztény közössé...

Valóban egy keresztény közösségben több a homoszexuális, mint egy ateista közöségben, vagy akár egy okkult közöségben?

Figyelt kérdés

Ha vannak itt melegek, tülök is szeretnék választ, hogy kapcsolódnak-e valamely vallási közöséghez.

Köszi :D



2022. jún. 8. 23:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"viszont lehet azt kellene megkérdezni, hogy a világ legfejlettebb részein miért drasztikusan kevesebb a hívők százaléka és miért élnek kimutathatóan jobban azok az emberek?"


ez hogy jön ide?

2022. jún. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
A társadalmi problémákkal együtt jön ide és a népegészségüggyel.
2022. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Én azt vettem észre hogy sok látens meleg direkt olyan csoportokhoz csatlakozik ahol vegzálják a többi meleget mert akkor biztonságban érzik magukat és nem félnek annyira a lelepleződéstől, továbbá mivel maguk is utálják saját magukat azt hiszik az ilyen fasiszta közösségek segíthetnek rajtuk is, plusz álcának sem rossz melegként lmbt gyűlölőnek lenni. Tudnék sorolni nem csak a volt barátaim de híres emberek közül is párat akik egyértelműen melegként vannak melegek ellen, de pont elég büntetés nekik hogy nem lehetnek őszinték.
2022. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

Köszönjük, hogy híres embereket hoztál példának akik nyilván ezzel próbálnak jó pontokat szerezni.

De itt most általában véve az emberekről van szó.

2022. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sima emberekre is mondtam. Sok civil embert ismertem életem során akik eleinte homo gyűlölők voltak utána kiderült hogy az öngyűlölet beszélt belőlük. Szomorú dolog ez hogy nem lehetnek önmaguk és magukat is utálni kell itt... Ja és pont emiatt voltak ezen ismerőseim közül páran nagyon szélsőségesek és homo utáló vallás meg párti fanatikusok
2022. jún. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!