Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan tudhatom, hogy van még...

Honnan tudhatom, hogy van még esélyem arra, hogy visszataláljak a helyes útra?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé eltávolodtam Istentől az utóbbi időben. Krisztusban újászületett hívő vagyok egyébként, de a hitem mostanság eléggé megingott. Sajnos elég sok megpróbáltatással kellett szembenéznem az elmúlt hetekben, hónapokban és sokszor úgy érzem, hogy annyira eltávolodtam Istentől, hogy már ha beleszakadok se leszek képes visszatalálni hozzá.

Eléggé elvagyok kenődve emiatt mostanság.

Az a helyzet, hogy szeretném elhagyni minden bűnömet és igyekszem arra, hogy csak Istennek hagyjak helyet a szívemben, de sajnos mostanra eléggé belefáradtam ebbe.

És emiatt az utóbbi 1-2 hétben alig fordítottam időt a hitem ápolására, ehelyett inkább a régi bűneimbe menekültem.

Szerintetek ki lehet még ebből jönni?


2022. jún. 25. 20:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy létezel.
2022. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%

Édes f@szom.

Ezt ki kell hevernem,ki kell mennem rágyújtani, pedig nem is dohányzom.

2022. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!