Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Normális keresztény hívő...

Normális keresztény hívő lehet? (Facen olvastam)

Figyelt kérdés
Miközben írom sírás folyt, torkomban gomboc van, ennyi év után, jobban és mélyebben rá jöttem nem az a nagy bűn az Úrnál: lopás vagy paraznasag, mert ha 7x is el esik az igaz(hivo) talpra áll az Urban,, hogy mi a legnagyobb fájdalma Mennyei Atyanknak? Hogy közömbösek iránta. Mert az Úr Jézust aki meghalt értünk bűneinkért, mint egy hopelyhet a kabátom le raznak! Nem érdekli őket a világ vége, sem semmi sem a pokol,, szenvedek,, főleg hogy szeretteim nem térnek meg, féltem őket, hogy pokolra jutnak, de imára hajtom a szívem, Uram nagy kegyelmum, Rázd meg, Rázd meg őket hogy felébredjenek s meghalljak hangodat,, Amen
2022. jún. 26. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Fanatikus lehet,jobb vele vigyázni.
2022. jún. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Drakula ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy valami keresztények által írt verset idéz?
2022. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Melyik szekta bolondított meg?Az éltben kell tisztességesnek, becsületesnek lenni, nem az elképzelt halál utáni élettel törődni.
2022. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Drakula ***** válasza:

3- nem őt.

A facebook-on olvasta valaki mástól is rola kérdez?

2022. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Azok, akik így (enm)gondolkodnak, és vallás-őrültek, érdemes 10 lépést is megtartani tőlük.
2022. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: én miért kaptam két tartós fogyatékosságot az élettől, valamint egy súlyos, életemet megkeserítő tartós betegséget (és talán most jön egy újabb tartós betegség)?
2022. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mar a semlegesseg is baj nem csak az ellenkezes, tagadas


ebbol ugy tunik nagyobb baj is


vannak nem diagnosztizalt ertelmifogyatekosok is, nagyon sokan is, de mi a gond? Legtobbjuk ilyen omlengeseken kivul artalmatlan

2022. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez megint a Sügöle Jenő "pásztor", akit már vagy húszszor idéztél
2022. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!