Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha homoszexuálisként egész...

Ha homoszexuálisként egész életemben egyedül maradok, akkor elkerülhetem, hogy a pokolra jussak?

Figyelt kérdés

13 éves korom óta tudom, hogy a saját nemem vonz, de nem tudok megszabadulni ettől. (Most 26 vagyok.) Rengeteg ima, körbejáró ima, lelki vezetés, keresztény pszichológus... próbáltak már segíteni, de egy kicsit sem változik a helyzet, meg mindig szerelmes vagyok egy férfiba, akit már évek óta szeretek (nem vagyunk együtt), a nők pedig nem tudnak vonzani.


Mit lehetne még tenni, hogy ne jussak a pokolba? Már nem bírom azt az egészet.



2022. júl. 28. 09:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
77%
#60 Egyáltalán nem hülyeség amit írt, jó hideg lehet a kapcsolatotok a feleségeddel ha sosincs szex köztetek.
2022. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
80%

61.

Nem nekem írtad de gondoltam jelzem hogy ezt írta:


"Amúgy nincs feleségem, szóval nehezen tettem volna meg, de köszönöm a kérdést."


Kiemelném azt hogy:

" nincs feleségem"

2022. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
39%
#62 Egy normális párkapcsolatban van szex.
2022. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:

#61

Értsd már meg, hogy nincs feleségem... Már megszoktam, hogy az itt hozzászólók értelmi szintje a csimpánzéval vetekszik, de nah...

Se normális, se abnormális párkapcsolatom sincs, szingli vagyok. Nem tudom, hogy ezt a szót érted-e, más szóval egyedülálló.

2022. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
45%
A Mikulásban is hiszel?
2022. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:

63.

Próbáljuk meg újra.

"jó hideg lehet a kapcsolatotok a feleségeddel ha sosincs szex köztetek."

"" nincs feleségem""


"Egy normális párkapcsolatban van szex."

Erről nem írtam semmit. Arra reagáltam hogy közölte hogy nincs felesége erre te megjegyzést tettél a párkapcsolatára. Mint aki nem tudd szöveget értelmezni.


De igen egy normális párkapcsolatban van szex.


DE A MÁSIK VÁLASZOLÓNAK NINCS PÁRKAPCSOLATA.

2022. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
87%
Továbbra is nevetségesnek tartom, hogy ilyen emberek képesek az egész életüket magányosan és szomorúan leélni, csak azért, mert évezredekkel ezelőtt valami vén megkeseredett pap leírta egy könyvben, hogy a homoszexualitás bűn.
2022. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
91%
#67 Én is ezt gondolom. Viszont azok, akik nagyon vallásosak nekik gyakran felmerülnek ehhez hasonló kérdések a mindennapokban. Ezért is okoz nehézséget a kérdezőnek, hogy mit tegyen. De én is azt javaslom neki, hogy legyen boldog. Az a legfontosabb, hogy szeretetet adjon és tisztességesen éljen. Az nem számít, hogy kit szeretsz. Nem véletlenül rakott Isten a férfiak hátsójába egy érzékenységi pontot. (Ne kérdezzétek inkább, hogy lányként honnan tudom xD)
2022. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
#68 Miért kérdeznénk? Én is tudom férfiként a női ciklus működését, jártam iskolába.
2022. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:

#69 Én egyetemre járok és a sulinkban nem volt róla szó... Tudom, egyre rosszabb az oktatás...

Na mindegy. Egyébként egy vicces story ezért írtam oda a végére.

2022. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!