Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyarországon elő Muszlimok,...

Magyarországon elő Muszlimok, ti mit gondoltok a magyar keresztényekről és azokról akik ateisták?

Figyelt kérdés

Belebotlottam egy véletlen kérdésbe, és rajöttem, hogy még soha nem beszéltem Muszlim vallasú emberrel így soha nem is kérdeztem erről a véleményét, viszont érdekelne.

Alapvetően tisztelem a vallást, én személy szerint Keresztény vagyok.


22F



2022. júl. 28. 21:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10:


Nem vettem magamra, csak miután fórumtársunk kétszer is megemlített engem így aztán szerettem volna ha tudnád mi is a helyzet itt egyesekkel.

Persze "ismerem" őt is, aki itt válaszolgat nekünk. Mindent megtesz hogy mindenkit a kereszténység felé tereljen.


Nem akartalak zavarni.


Allah jutalmazzon, és segítsen Téged ! :)

2022. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Te meg mindent megteszel, hogy engem hitelteleníts bármit is írjak. Ha nem küldtél volna átkot rám kétszer azért, mert annyit írtam, hogy Mohamed kutyák megölésére adott ki parancsot több hádísz szerint is, egy direkt a kutyákkal és az iszlámmal kapcsolatos kérdés alatt, akkor talán nem így látnám a dolgot. Szóval ne lepődj meg, ha az a kép alakult ki bennem rólad, hogy hajlamos vagy túlreagálni a dolgokat. Azóta se vontad vissza vagy kértél bocsánatot, úgyhogy lemerem fogadni, hogy a mai napig megvagy győződve róla, hogy jogosan jártál el.
2022. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!